What's happening?

Podívejte se na trailer 762 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Hra peněz

Hra peněz

May. 12, 2016USA98 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

V napínavém thrilleru Hra peněz, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty, kteří se ocitají ve velice výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek (Jack O’Connell). V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace, ukrývající se na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů.

Režisérka Jodie Foster v produkci společnosti Sony přináší nervy drásající drama, ve kterém je hvězda televizního pořadu předpovídající vývoj cenných papírů a obligací na Wall Street (George Clooney) při přímém přenosu přepadena zoufalým mladíkem (Jack O’Connell), který doplatil na svoji nepovedenou predikci. Jediný, s kým se může televizní hlasatel spojit, je jeho manažerka (Julia Roberts), která komunikuje jak s ním, tak s komandem FBI, které celou situaci řeší. Na povrch začínají vyplouvat věci, které měly zůstat navždy hluboko u dna, a všechno je nakonec jinak, než se na první pohled zdálo.

Príbeh napínavého thrilleru Hra peňazí sa odohráva v reálnom čase kde sa herecké hviezdy George Clooney a Julia Roberts objavujú v úlohe moderátora finančného televízneho programu Lee Gatesa a jeho producentky Patty. Ocitajú sa vo veľmi vyhrotenej situácií potom, čo kontrolu nad štúdiom prevzal nahnevaný finančník, ktorý prišiel o všetok svoj majetok. Počas vypätého stretu, vysielaného televíziou v priamom prenose miliónom divákov, sa Lee a Patty púšťajú do boja nielen s útočníkom, ale aj s časom, aby rozplietli záhadu konšpirácie, ukrývajúcu sa na pozadí súčasných búrlivých a pretechnizovaných globálnych obchodných trhov.

Hra peněz
Hra peněz
Originální název Money Monster
IMDb hodnocení 6.5 92,359 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 2,248 hlasů

Režisér

Jodie Foster
Režisér

Obsazení

Julia Roberts isPatty Fenn
Patty Fenn
Jack O'Connell isKyle Budwell
Kyle Budwell
Caitriona Balfe isDiane Lester
Diane Lester
Dominic West isWalt Camby
Walt Camby
Giancarlo Esposito isCaptain Marcus Powell
Captain Marcus Powell
Christopher Denham isRon Sprecher
Ron Sprecher

Podobné tituly

Café Society
Nezahrávej si s ohněm
Wall Street
50/50
Goemon
Tvrdé palice
Gangster Squad – Lovci mafie
Nová dcera
Dokonalý trik
Lara
All the Pretty Horses
Pravdivá romance