What's happening?

Podívejte se na trailer 624 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Iracionální muž

Iracionální muž

Iracionálny mužJul. 17, 2015USA96 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Profesor filozofie Abe (Joaquin Phoenix) je na dne. Nevie nájsť zmysel svojho života a už dlhý čas nevie čo je radosť. Má pocit, že všetko čo sa snažil naučiť svojich študentov nemalo žiaden význam. V tomto rozpoložení urobí veľkú životnú zmenu. Začne učiť na univerzite v malom meste. Krátko po svojom príchode sa zapletie nie s jednou ale dvoma ženami. Ritu (Parker Posey) sa snaží oslobodiť z podľa neho chorého manželstva a Jill (Emma Stone) odlákať od priateľa, ktorého miluje a ktorý miluje ju. Sled bizarných udalostí, ktoré vo väčšine spôsobí Abe zmenia navždy životy oboch žien.

Profesor filozofie Abe je na dně. Neumí najít smysl svého života a už dlouhou dobu neví co je radost. Má pocit, že všechno co se snažil naučit své studenty nemělo žádný význam. V tomto rozpoložení udělá velkou životní změnu. Začne učit na univerzitě v malém městě. Krátce po svém příjezdu se zaplete ne s jednou, ale dvěma ženami. Ritu se snaží osvobodit z podle něj nemocného manželství a Jill odlákat od přítele, kterého miluje a který miluje ji. Sled bizarních událostí, které ve většině způsobí Abe změní navždy životy obou žen.

Uznávaný profesor filozofie Abe Lucas (Joaquin Phoenix) je už víc než rok emocionálně na dně. Nemůže psát, nemůže dýchat, nemůže si vzpomenout na smysl života, z ničeho se nedokáže radovat. Cokoliv kdy zkusil, mu nepřináší uspokojení. Jeho jediným spolehlivým přítelem je alkohol. Abe přijíždí učit na fakultu do malého městečka. Brzy se zaplétá se dvěma ženami. Osamělá profesorka Rita (Parker Posey) od něj očekává záchranu z jejího nešťastného manželství. Jeho nejlepší studentka Jill (Emma Stone) se okouzlená stává jeho nejbližší kamarádkou. Pro Jill je Abova rozervaná umělecká duše a exotická minulost přímo neodolatelná. Jeho labilita ji fascinuje a přitahuje. Přesto, když se Jill snaží jejich přátelství změnit v romantický vztah, Abe ji stroze odmítá. Při jednom obědě vyslechnou Abe a Jill zvláštní konverzaci cizích lidí u vedlejšího stolu. Tento okamžik Abea změní a on si začne plnými doušky vychutnávat život. Jeho rozhodnutí ke změně spustí řetězec událostí, které ovlivní jeho, Ritu i Jill navždy…

Profesor filozofie Abe Lucas (Joaquin Phoenix) si prochází existenciální krizí a nedaří se mu nalézt smysl života, jeho slovy: „Nedokážu si vzpomenout, proč žiju“. Obrat nastává po setkání s jednou jeho studentkou (Emma Stone) do které se zamiluje.

Iracionální muž
Iracionální muž
Iracionální muž
Iracionální muž
Iracionální muž
Iracionální muž
Iracionální muž
Iracionální muž
Iracionální muž
Iracionální muž
Originální název Irrational Man
IMDb hodnocení 6.6 57,196 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 1,767 hlasů

Režisér

Woody Allen
Režisér

Obsazení

Joe Stapleton isProfessor
Professor
Nancy Carroll isProfessor
Professor
Allison Gallerani isBraylin Student
Braylin Student
Brigette Lundy-Paine isBraylin Student
Braylin Student
Katelyn Semer isBraylin Student
Braylin Student
Betsy Aidem isJill's Mother
Jill's Mother

Podobné tituly

Vzhůru za sny
Escape From Pretoria
Barva peněz
Vražda na jachtě
Věčný svit neposkvrněné mysli
Valkýra
Interstellar
Frčíme
I’m Still Here
Nezapomeň na mě
Brexit: The Uncivil War
Spy Kids: Špioni v akci