What's happening?

Podívejte se na trailer 622 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Já, mé druhé já a Irena

Já, mé druhé já a Irena

Ja, moje druhé ja a IrenaJun. 22, 2000USA116 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

 Tvorcovia hrubozrnných komédií bratia Farrellyovci sú tu opäť – tentoraz s komédiou, ktorej hrdinom je policajt trpiaci rozdvojením osobnosti, čiže schizofréniou. Tá prvá podoba je dokonalý „slušňák“ (alebo aj „pripečený pako“), milý a naivný strážca zákona Charlie Baileygates (Jim Carrey), tá druhá – jeho pravý opak – zločinecký Hank Evans. A ako to dopadne, keď medzi nich „vstúpi“ krásna Irene P. Watersová (Renée Zellwegerová), ktorú prenasleduje jej bývalý milenec a zamestnávateľ v jednej osobe, mafián Dickie Thurman (Daniel Greene)?

Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne.

Charlie, policista v Rhode Islandu, býval šťastný mladý kluk, který velice miloval krásnou Leilu a nakonec si ji i vzal. Potíže začaly hned, když si ji vezl domů. Řidič limuzíny, černý lilipután, měl pocit, že se mu Charlie vysmívá. Vložila se do toho Leila, a když zjistila, že mužík je členem Mensy, okamžitě se zamilovala. Když pak později porodila tři chlapce, Charlie se nestačil divit: měli nějak podezřele tmavou pleť. I to dobrosrdečný polda skousl, Irena ale nakonec stejně utekla a nechala mu chlapce na krku… Dnes už jsou kluci velcí, dokonce až moc, a Charlie je stále stejně mírný a nekonfliktní. Až jednoho dne u pokladny supermarketu se v něm cosi zlomí: Charlie v sobě objeví „zvíře“, které pojmenuje Hank… Psychiatři z Bostonu hovoří o rozdvojení osobnosti v důsledku dlouho potlačovaných frustrací a Charlie dostane pilulky, které musí pravidelně brát. Jeho kolegové přivádějí na stanici mladou dívku Irenu Wattersovou, pro kterou si brzy přijíždějí federální agenti. Stýká se s dlouho hledaným gangsterem Dickiem Thurmanem. Dívka se má vrátit domů, kde ji hledá policie, a Charlie ji tam má odvézt. Po cestě se ale střetnou s falešným agentem, Dickeyho kumpánem, který má dívku gangsterovi vrátit. Ireně se podaří utéct a vrací se k Charliemu. Ten si ale v motelu, kde se chystal přespat, zapomene léky, takže je teď střídavě Charliem i surovcem Hankem… Irena se těmto náhlým proměnám nestačí divit, tím spíš, že žádný z nich si nepamatuje, co dělal, když byl právě ten druhý. Mizera Hank krade dětem zmrzlinu, děsí je, mluví sprostě a plánuje přepady na parkovišti. Mezitím Charlie a Irena utíkají: teď už nejen před Dickiem a jeho lidmi, ale také před policií. Ta sebrala Charlieho kluky a hledá bývalého kolegu, podezřelého z vraždy agenta a únosu mladé dívky…

Já, mé druhé já a Irena
Já, mé druhé já a Irena
Já, mé druhé já a Irena
Originální název Me, Myself & Irene
IMDb hodnocení 6.6 219,103 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 2,518 hlasů

Režisér

Obsazení

Jim Carrey isOff. Charlie Baileygates/Hank Evans
Off. Charlie Baileygates/Hank Evans
Renée Zellweger isIrene P. Waters
Irene P. Waters
Anthony Anderson isJamaal Baileygates
Jamaal Baileygates
Robert Forster isColonel Partington
Colonel Partington
Richard Jenkins isAgent Boshane
Agent Boshane
Zen Gesner isAgent Peterson
Agent Peterson
Mongo Brownlee isLee Harvey Baileygates
Lee Harvey Baileygates
Jerod Mixon isShante Jr. Bailreygates
Shante Jr. Bailreygates
Chris Cooper isLieutenant Gerke
Lieutenant Gerke
Cam Neely isTrooper Sea Bass
Trooper Sea Bass

Podobné tituly

Charlie Bartlett
Pomoc!!! Já mám rande
Muži v černém 2
Vesničko má středisková
Jedině Tereza
Spirit – divoký hřebec
Zbytečnosti
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
Bombakšeft
The Battle of Shaker Heights
Tenkrát v Hollywoodu
Madagaskar