What's happening?

Podívejte se na trailer 564 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Jack Ryan: V utajení

Jack Ryan: V utajení

Jan. 15, 2014USA105 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Jack Ryan, v mládí tajný analytik CIA, odhaluje plány Ruska, které chce pomocí teroristického útoku způsobit krach americké ekonomiky.

Vzhledem k nízkému věku toho má Jack Ryan za sebou poměrně dost – těžké zranění z války v Afghánistánu, které ho málem doživotně zmrzačilo, náročnou rekonvalescenci, doktorát z ekonomie a práci ekonomického analytika v CIA, kterou před svým okolím a dokonce i před vlastní ženou úspěšně tají. Když zachytí nestandardní operaci provedenou ruským finančním gigantem, pošle ho jeho řídící důstojník do Moskvy, aby na místě zjistil, co se děje. Jack se hned po příletu musí proměnit z finančního úředníka v akčního hrdinu se vším všudy, protože jeho přítomnost v ruské metropoli není vítaná a jeho původně přátelský průvodce mu to dá dost jasně najevo tím, že se ho pokusí zlikvidovat. První kolo Jack přežije a postoupí do druhého – k setkání s oligarchou Viktorem Čerevinem, který osnuje plán, jenž může zásadně otřást světovou stabilitou.

Vzhledem k nízkému věku toho má Jack Ryan za sebou poměrně dost – těžké zranění z války v Afghánistánu, které ho málem doživotně zmrzačilo, náročnou rekonvalescenci, doktorát z ekonomie a práci ekonomického analytika v CIA, kterou před svým okolím a dokonce i před vlastní ženou (Keira Knightley) úspěšně tají. Když zachytí nestandardní operaci provedenou ruským finančním gigantem, pošle ho jeho řídící důstojník (Kevin Costner) do Moskvy, aby na místě zjistil, co se děje. Jack se hned po příletu musí proměnit z finančního úředníka v akčního hrdinu se vším všudy, protože jeho přítomnost v ruské metropoli není vítaná a jeho původně přátelský průvodce mu to dá dost jasně najevo tím, že se ho pokusí zlikvidovat. První kolo Jack přežije a postoupí do druhého – k setkání s oligarchou Viktorem Čerevinem (Kenneth Branagh), který osnuje plán, jenž může zásadně otřást světovou stabilitou. Zdánlivě má k dispozici všechny trumfy, včetně Jackovy ženy, která se impulzivně rozhodla manžela na moskevské služebce překvapit. Pokud má Jack Ryan zachránit svět i svou Kathy, bude se muset z roztřeseného zelenáče proměnit v chladnokrevný stroj, který se nebude bát myslet a střílet najednou.

Vzhľadom na nízky vek toho má Jack Ryan za sebou pomerne dosť – ťažké zranenie z vojny v Afganistane, ktoré ho takmer doživotne zmrzačilo, náročnú rekonvalescenciu, doktorát z ekonómie a prácu ekonomického analytika v CIA, ktorú pred svojím okolím a dokonca aj pred vlastnou ženou (Keira Knightley) úspešne tají. Keď zachytí neštandardnú operáciu vykonanú ruským finančným gigantom, pošle ho jeho riadiaci dôstojník (Kevin Costner) do Moskvy, aby na mieste zistil, čo sa deje. Jack sa hneď po prílete musí premeniť z finančného úradníka na akčného hrdinu so všetkým, pretože jeho prítomnosť v ruskej metropole nie je vítaná a jeho pôvodne priateľský sprievodca mu to dá dosť jasne najavo tým, že sa ho pokúsi zlikvidovať. Prvé kolo Jack prežije a postúpi do druhého – k stretnutiu s oligarchom Viktorom Cherevinom (Kenneth Branagh), ktorý kuje plán, ktorý môže zásadne otriasť svetovou stabilitou. Zdanlivo má k dispozícii všetky tromfy, vrátane Jackovej ženy, ktorá sa impulzívne rozhodla manžela na moskovskej služobke prekvapiť. Ak má Jack Ryan zachrániť svet aj svoju Kathy, bude sa musieť z roztraseného zelenáča premeniť na chladnokrvný stroj, ktorý sa nebude báť myslieť a strieľať naraz.

Jack Ryan: V utajení
Jack Ryan: V utajení
Jack Ryan: V utajení
Jack Ryan: V utajení
Jack Ryan: V utajení
Jack Ryan: V utajení
Jack Ryan: V utajení
Jack Ryan: V utajení
Originální název Jack Ryan: Shadow Recruit
IMDb hodnocení 6.2 120,868 hlasů
TMDb hodnocení 6.1 2,055 hlasů

Režisér

Obsazení

Chris Pine isJack Ryan
Jack Ryan
Keira Knightley isCathy Muller
Cathy Muller
Kevin Costner isWilliam Harper
William Harper
Kenneth Branagh isViktor Cherevin
Viktor Cherevin
Colm Feore isRob Behringer
Rob Behringer
Gemma Chan isAmy Chan
Amy Chan
Alec Utgoff isAleksandr Borovsky
Aleksandr Borovsky
Peter Andersson isDimitri Lemkov
Dimitri Lemkov

Podobné tituly

Vyproštění
S ledovým klidem
Man Down
Alita: Bojový anděl
Neznámý svůdce
Swordfish: Operace Hacker
Megamysl
Od soumraku do úsvitu
Mrtvý muž přichází
Rocky Balboa
New Yorku, miluji Tě!
Švindlíři