What's happening?

Podívejte se na trailer 689 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Jackie Brownová

Jackie Brownová

Lovestory v tarantinovském stylu.Apr. 10, 1997USA154 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Adpaptace románu Rum Punch klasika soudobé drsné školy a bestsellerového spisovatele Elmora Leonarda. Jackie Brownová je černá letuška, která si přivydělává pašováním špinavých peněz drogového dealera a obchodníka. Je chycena dvěma policejními agenty, kteří ji však slíbí shovívavost, pokud pomůže svého šéfa dopadnout a usvědčit. Jackie, která je na svobodě jen díky kauci svého milence, zosnuje plán, jak najednou získat milionový balík, zbavit se policistů i nepohodlného šéfa, jehož nejčastější replikou je věta: „Řekneš slovo a jseš mrtvá.“ Jenže takový plán má spoustu rizik…

Stárnoucí letuška Jackie Brownová (Pam Grierová) si přivydělává ke svému hubenému platu pašeráctvím peněz z Mexika pro překupníka zbraní jménem Ordell Robbie (Samuel L. Jackson) až do doby, kdy ji zatknou agent AFT a policajt z L.A. přímo na letišti. Pokud jim slíbí spolupráci při dopadení Ordella, má šanci vyhnout se kriminálu. Jackie, která je na svobodě jen díky sympatickému ručiteli soudních kaucí, zosnuje odvážný plán, jak to zahrát na obě strany. Situaci však komplikují Ordellovi komplici Louis Gara a Melanie Ralstonová, kteří mají své vlastní záměry. Jackie, která na oko spolupracuje s policisty i nepohodlným šéfem, se pokusí vypálit rybník oběma a odejít s milionovým balíkem. Kromě Grierové a Jacksona se ve hvězdně obsazené adaptaci románu Elmora Leonarda od režiséra Quentina Tarantina představují také Robert Forster, Michael Keaton, Bridget Fondová a Robert DeNiro.

Jackie Brownová je letuška, která si přivydělává pašováním špinavých peněz drogového dealera. Tuhle práci se jí však nepodaří utajit a je chycena dvěma policejními agenty. Jako pravá gangsterka se však nenechá zastrašit, díky kauci, kterou za ni složí bývalý milenec, se dostane na svobodu a přichystá plán na ještě lepší zločin.

Jackie Brownová
Jackie Brownová
Jackie Brownová
Jackie Brownová
Originální název Jackie Brown
IMDb hodnocení 7.5 308,950 hlasů
TMDb hodnocení 7.3 4,158 hlasů

Režisér

Obsazení

Pam Grier isJackie Brown
Jackie Brown
Samuel L. Jackson isOrdell Robbie
Ordell Robbie
Robert De Niro isLouis Gara
Louis Gara
Bridget Fonda isMelanie Ralston
Melanie Ralston
Michael Keaton isRay Nicolette
Ray Nicolette
Robert Forster isMax Cherry
Max Cherry
Michael Bowen isMark Dargus
Mark Dargus
Chris Tucker isBeaumont Livingston
Beaumont Livingston

Podobné tituly

The Bad Batch
1BR
Grindhouse: Auto zabiják
Čelisti II
Vlk z Wall Street
Trauma Center
Abby Singer
Grandhotel Budapešť
Reach Me
Velký Gatsby
Co se vlastně stalo
D-Tox