What's happening?

Podívejte se na trailer 699 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Jak vycvičit draka 3

Jak vycvičit draka 3

Přátelství na celý životJan. 03, 2019USA104 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Škyťákovi se definitivně podařilo vybudovat dokonalý svět, ve kterém lidé a draci žijí v míru a vzájemné shodě. V dokonalosti se však začnou objevovat trhliny, když se Bezzubka zamiluje do druhově spřízněné dračice a když se na scéně objeví drakobijec, který chce jeho i jeho „Bílou běsku“ ulovit.

Ostrov Blp je dračí ráj obývaný Vikingy, nebo vikinský ráj obývaný draky, jak se to vezme. Bývalí odvěcí nepřátelé tu žijí v záviděníhodné harmonii. Vládne jim mladý náčelník Škyťák, který miluje létání s okřídleným parťákem Bezzubkou. A miluje i svoji kamarádku Astrid, jen jí to ještě nestačil naplno říct. Paradoxně právě láska se stane předzvěstí mračen, která se nad Blpem začnou stahovat. Škyťák je v tom nevinně, může za to rozkošná bílá dračice Bleskoběska, jež doslova omráčí Bezzubku, který se pod jejím vlivem promění z obávaného Nočního běsu na nejistého puberťáka. Možná i proto včas ve vzduchu neucítí nebezpečí pro všechny draky, které se ke břehům ostrova blíží. Ve snaze najít pro ně nové útočiště se Škyťák a Astrid vydají pátrat po mýty opředeném Skrytém světu, v němž by se všichni draci mohli před touto hrozbou ukrýt. Najdou ho? A najdou ho včas?

Škyťák coby náčelník zachraňuje s přáteli draky široko daleko a všechny nechává žít na rodném Blpu. To má za následek ubývající životní prostor pro lidi i pro draky. Když se k tomu přičte fakt, že odpůrci soužití draků s lidmi mají na Blpany pifku a najmou vyhlášeného lovce draků (speciálně nočních běsů) Kruťase, aby se o Bezzubku postaral, máme tu hned několik důvodů, proč se Škyťák rozhodne najít bájný Skrytý svět. Má jít o místo, z něhož draci pocházejí a kde žijí v nádherné utopii. Samotný Bezzubka pak prožije své první láskyplné vzplanutí, neboť se setká s Bílou běskou, dračí holkou svého druhu.

Ostrov Blp je dračí raj obývaný Vikingami, alebo vikingský raj obývaný drakmi, ako sa to vezme. Bývalí odvekí nepriatelia tu žijú v závideniahodnej harmónii. Vládne im mladý náčelník Štikút, ktorý miluje lietanie s okrídleným parťákom Bezzubým. A miluje aj svoju kamarátku Astrid, len jej to ešte nestačil naplno povedať. Paradoxne práve láska sa stane predzvesťou mrakov, ktoré sa nad Blpem začnú sťahovať. Štikút je v tom nevinne, môže za to rozkošná biela dračica, ktorá doslova omráči Bezzubého, ktorá sa pod jej vplyvom premení z obávaného Nočného draka na neistého puberťáka. Možno aj preto včas vo vzduchu neucíti nebezpečenstvo pre všetkých drakov, ktoré sa k brehom ostrova blíži. V snahe nájsť pre ne nové útočisko sa Štikút a Astrid vydávajú pátrať po mýtmi ospevovanom Skrytom svete, v ktorom by sa všetci draci mohli pred touto hrozbou ukryť. Nájdu ho? A nájdu ho včas?

Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3
Originální název How to Train Your Dragon: The Hidden World
IMDb hodnocení 7.5 91,801 hlasů
TMDb hodnocení 7.8 3,758 hlasů

Režisér

Dean DeBlois
Režisér

Obsazení

Jay Baruchel isHiccup (voice)
Hiccup (voice)
America Ferrera isAstrid (voice)
Astrid (voice)
Cate Blanchett isValka (voice)
Valka (voice)
Craig Ferguson isGobber the Belch (voice)
Gobber the Belch (voice)
Jonah Hill isSnotlout Jorgenson (voice)
Snotlout Jorgenson (voice)
Kit Harington isEret (voice)
Eret (voice)
F. Murray Abraham isGrimmel the Grisly (voice)
Grimmel the Grisly (voice)
AJ Kane isYoung Hiccup (voice)
Young Hiccup (voice)
Christopher Mintz-Plasse isFishlegs Ingerman (voice)
Fishlegs Ingerman (voice)
Kristen Wiig isRuffnut Thorston (voice)
Ruffnut Thorston (voice)

Podobné tituly

Harry Potter a Princ dvojí krve
Happy Feet
Tohle je náš svět
Rambo: První krev
Robin Hood: Král zbojníků
LEGO® příběh 2
Prometheus
Angry Birds ve filmu
Velká čínská zeď
Shanghai Surprise
Iron Man
G.I. Joe 2: Odveta