What's happening?

Podívejte se na trailer 753 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Jason Bourne

Jason Bourne

Jul. 27, 2016USA117 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Jason Bourne už poskládal skoro všechny střípky své rozbité životní mozaiky. Potrestal většinu tvůrců zvláštního programu, který z něj udělal stroj na zabíjení. Chce hodit minulost za hlavu a dál pokračovat prostou přítomností, kterou představují ilegální boxerské zápasy. Z tohohle komfortu ho vytrhne bývalá kolegyně, zběhlá agentka Nicky, která mu připomene, že na ty nejpalčivější otázky ještě odpovědi nedostal. Když ho pak málem dostane nájemný zabiják, pustí se znovu do boje s Agenturou, teď reprezentovanou tvrdým ředitelem Robertem Deweym a jednou nebezpečně chytrou analytičkou. Jason Bourne se ocitá na staré známé horké půdě, kde nemůže věřit nikomu a ničemu a kde přežití vyžaduje, aby si vzpomněl na to, co se naučil v programu, který díky němu skončil.

Matt Damon se vrací v ikonické roli Jasona Bournea. Paul Greengrass, režisér snímků Bourneův mýtus a Bourneovo ultimátum, ještě jednou spojil síly s Damonem, aby společně natočili další pokračování série společnosti Universal Pictures, ve kterém se smrtící agent CIA znovu objevuje na scéně.

Je tomu dvanáct let, co Jason Bourne zveřejnil tajné programy CIA na výcvik speciálních agentů. Vyřídil si účty s lidmi na nejvyšších místech a pak zmizel, jak se zdálo, nadobro. CIA se pomalu uklidnila a pod vedením starého agenta Deweyho se chce infiltrovat do sociálních sítí, což jí zajistí neustálé monitorování velkého množství lidí kdekoliv a kdykoliv. Centrála CIA hlásí, že se kdosi naboural do systému a ukradl veškeré složky týkající se utajených programů, minulých i budoucích. Do akce je povolána mladá ambiciózní agentka Heather, aby dopadla pachatele. Pokud za únikem stojí Jason Bourne, tak jej má neprodleně dopadnout. Mezitím se Jason Bourne dozví část pravdy o svém otci a vůbec, ale vůbec se mu to nelíbí. Když ho pak málem dostane nájemný zabiják, pustí se znovu do boje. Ocitá se na známé půdě, kde nemůže věřit nikomu a ničemu a kde přežití vyžaduje, aby si vzpomněl na to, co se naučil v programu, který díky němu skončil.

 Jason Bourne už poskladal skoro všetky črepiny svojej rozbitej životnej mozaiky. Potrestal väčšinu tvorcov zvláštneho programu, ktorý z neho stvorili stroj na zabíjanie. Chce hodiť minulosť za hlavu a žiť ďalej v jednoduchej prítomnosti, ktorou sú ilegálne boxerské zápasy. Z tohto komfortu ho vytrhne bývalá kolegyňa, skúsená agentka Nicky (Julia Stiles), ktorá mu pripomenie, že odpovede na tie najdôležitejšie otázky ešte nedostal. Keď sa Jason vzápätí takmer stane obeťou nájomného vraha, znovu sa pustí do boja s Agentúrou, ktorú teraz reprezentuje tvrdý riaditeľ Robert Dewey (Tommy Lee Jones) a nebezpečne bystrá analytička (Alicia Vikander). Bourne sa znovu ocitá na dobre známej horúcej pôde, v prostredí, kde nemôže veriť nikomu a ničomu. V prostredí, v ktorom si prežitie vyžaduje, aby si spomenul na to, čo sa naučil v programe, vďaka ktorému ako agent skončil.

Jason Bourne
Jason Bourne
Originální název Jason Bourne
IMDb hodnocení 6.6 203,523 hlasů
TMDb hodnocení 6.2 4,185 hlasů

Režisér

Obsazení

Matt Damon isJason Bourne
Jason Bourne
Alicia Vikander isHeather Lee
Heather Lee
Tommy Lee Jones isRobert Dewey
Robert Dewey
Julia Stiles isNicky Parsons
Nicky Parsons
Riz Ahmed isAaron Kalloor
Aaron Kalloor
Joe Kennard isAthens Bravo Agent
Athens Bravo Agent
Ato Essandoh isCraig Jeffers
Craig Jeffers
Scott Shepherd isDirector NI Edwin Russell
Director NI Edwin Russell

Podobné tituly

Kdo mi jde po krku
Dannyho parťáci 2
Sebevražedný oddíl
Goemon
Ava: Bez soucitu
Nezahrávej si s ohněm
Osvícení
Temná tvář Brooklynu
Dům snů
Indiana Jones a Chrám zkázy
Drahokam
Sindibád: Legenda sedmi moří