What's happening?

Podívejte se na trailer 1036 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Kalifornie

Kalifornie

O osudovém setkání lidí, z nichž každý stojí na opačném konci společnostiJun. 24, 1993USA117 Min.R
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Vzrušující dobrodružství i nepředstavitelné hrůzy čekají na dva hlavní hrdiny během jejich cesty do Kalifornie. V tomto mrazivém psychologickém thrilleru si zahráli vynikající Brad Pitt a Juliette Lewis, která podala neuvěřitelně přesvědčivý výkon. V dalších rolích uvidíte neméně přesvědčivého Davida Duchovnyho a Michelle Forbes. Intelektuální městský pár Brian a Carrie se vydají na cestu napříč zemí, aby načerpali informace pro svou knihu věnovanou tématu sériových vrahů. Společníky jim jsou jejich noví známí Early a jeho přítelkyně Adele. Jeden vůz, jeden cíl a jedna velká snaha o společné téma k hovoru je provází prvními kilometry. Když se ale začnou konečně všichni sbližovat, projeví se náhle Earlyho prudká povaha a vyděšení Brian a Carrie zjišťují, že za poznatky o nemilosrdných vrazích nebudou muset cestovat tak daleko, jak si původně mysleli.

Novinář Brian Kessler (David Duchovny) chce napsat knihu o problematice sériových vrahů. Společně se svojí přítelkyní, fotografkou Carrie (Michelle Forbes), se vydají zdokumentovat místa, kde zabijáci působili. Aby ušetřili už tak malý finanční rozpočet, podají si inzerát na společnou cestu se sdílením nákladů. Ozvou se jim Early (Brad Pitt), muž s děsivým charakterem a jeho dívka, „dětská“, naivní Adele (Juliette Lewis) . Zprvu idylické, postupné přátelství těchto párů, se postupně začíná na cestě za dobrodružstvím měnit až v boj o holý život…

Novinár Brian Kessler, ktorý sa zaoberá problematikou sériových vrahov, a jeho priateľka, fotografka Carrie, cestujú naprieč krajinou, aby nazbierali informácie pre svoju novú knihu. Spoločnosť im robia ich noví známi Early a jeho priateľka Adele. Čoskoro sa ukáže, že za informáciami o vrahoch a ich zločinoch nebudú musieť cestovať tak ďaleko, ako si pôvodne mysleli..

Kalifornie
Originální název Kalifornia
IMDb hodnocení 6.7 49,561 hlasů
TMDb hodnocení 6.6 457 hlasů

Režisér

Dominic Sena
Režisér

Obsazení

Brad Pitt isEarly Grayce
Early Grayce
David Duchovny isBrian Kessler
Brian Kessler
Juliette Lewis isAdele Corners
Adele Corners
Michelle Forbes isCarrie Laughlin
Carrie Laughlin
Sierra Pecheur isMrs. Musgrave
Mrs. Musgrave
John Dullaghan isMr. Musgrave
Mr. Musgrave
Kathy Larson isTeenage Girl
Teenage Girl
Judson Vaughn isParole Officer
Parole Officer

Podobné tituly

12 opic
Hra o smrti
Číslo 23
Atentát na střední
Lovná zvěř
Nákaza
Cliffhanger
Takoví normální zabijáci
Kletba Bratří Grimmů
Dannyho parťáci 2
Nebezpečný náklad
Podraz