What's happening?

Podívejte se na trailer 268 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

SuperhrdinoviaJul. 17, 2013UK103 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad… No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú – po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu… The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie!

Na konci prvního dílu filmu Dave alias Kick-Ass a Mindy alias Hit-Girl pověsili svou superhrdinskou identitu na hřebík a snaží se žít normální životy jako typičtí teenageři. Dave ovšem nepočítal s tím, že svým bizarním nápadem inspiroval další řadu lidí, kteří na sebe rovněž navlékli superhrdinský ohoz a vydali se do ulic prosazovat dobro. Proti boji s nespravedlností a zlem založí plukovník Stars and Stripes amatérský tým hrdinů Justice Forever, do něhož bude Kick-Ass později okolnostmi přinucen také vstoupit. Na druhé straně barikády stojí Red Mist – The Mother Fucker a skupinka jeho poskoků. Ten se touží pomstít Kick-Assovi za smrt svého otce, a v městských ulicích tak započne opravdový zmatek. Jeho plán má však jeden háček. Pokud si někdo začne s jedním z členů Justice Forever, začne si automaticky i se všemi ostatními.

Opět se setkáváme s Davem Lizewskim alias Kick-Assem, amatérským bojovníkem proti zločinu, který je v civilu nenápadný obrýlený středoškolák. Je tu samozřejmě i Hit-Girl, která z jedenáctileté holčičky, co umí nebezpečně zacházet s nunčaky a mačetou, vyrostla v patnáctiletou slečnu Mindy, jež se snaží zapomenout na své smrtící instinkty a pokouší se zapojit do školního kolektivu. Daveovi se ale nedaří zapadnout do školní rutiny, jak si představoval, a tak se rozhodne Kick-Asse oživit. Spojí se se superhrdinským týmem sdruženým kolem plukovníka Starse a po nocích společně trestají zločiny, na něž policie nestačí. Mezitím na druhém konci města kolem sebe šikuje bizarní zločinecké kreatury další starý známý z prvního dílu – zbohatlický synek Chris, toužící po pomstě…

Kick-Ass 2
Kick-Ass 2
Kick-Ass 2
Originální název Kick-Ass 2
IMDb hodnocení 6.5 250,947 hlasů
TMDb hodnocení 6.4 4,511 hlasů

Režisér

Jeff Wadlow
Režisér

Obsazení

Aaron Taylor-Johnson isDave Lizewski / Kick-Ass
Dave Lizewski / Kick-Ass
Chloë Grace Moretz isMindy Macready / Hit-Girl
Mindy Macready / Hit-Girl
Christopher Mintz-Plasse isChris D'Amico / The Motherfucker
Chris D'Amico / The Motherfucker
Jim Carrey isSal Bertolinni / Colonel Stars and Stripes
Sal Bertolinni / Colonel Stars and Stripes
Clark Duke isMarty Eisenberg / Battle Guy
Marty Eisenberg / Battle Guy
Garrett M. Brown isJames Lizewski
James Lizewski
Lindy Booth isMiranda Swedlow / Night Bitch
Miranda Swedlow / Night Bitch
Iain Glen isUncle Ralph
Uncle Ralph
Morris Chestnut isDetective Marcus Williams
Detective Marcus Williams
Donald Faison isDoctor Gravity
Doctor Gravity

Podobné tituly

G.I. Joe 2: Odveta
Justice League Dark: Apokolips War
Frčíme
Temný rytíř povstal
D-Tox
Togo
Dravec a feťák
Zabíjení
Americký gangster
Velká hra
Bronson
Špinavý prachy