What's happening?

Podívejte se na trailer 605 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

SuperhrdinoviaJul. 17, 2013UK103 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad… No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú – po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu… The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie!

Na konci prvního dílu filmu Dave alias Kick-Ass a Mindy alias Hit-Girl pověsili svou superhrdinskou identitu na hřebík a snaží se žít normální životy jako typičtí teenageři. Dave ovšem nepočítal s tím, že svým bizarním nápadem inspiroval další řadu lidí, kteří na sebe rovněž navlékli superhrdinský ohoz a vydali se do ulic prosazovat dobro. Proti boji s nespravedlností a zlem založí plukovník Stars and Stripes amatérský tým hrdinů Justice Forever, do něhož bude Kick-Ass později okolnostmi přinucen také vstoupit. Na druhé straně barikády stojí Red Mist – The Mother Fucker a skupinka jeho poskoků. Ten se touží pomstít Kick-Assovi za smrt svého otce, a v městských ulicích tak započne opravdový zmatek. Jeho plán má však jeden háček. Pokud si někdo začne s jedním z členů Justice Forever, začne si automaticky i se všemi ostatními.

Opět se setkáváme s Davem Lizewskim alias Kick-Assem, amatérským bojovníkem proti zločinu, který je v civilu nenápadný obrýlený středoškolák. Je tu samozřejmě i Hit-Girl, která z jedenáctileté holčičky, co umí nebezpečně zacházet s nunčaky a mačetou, vyrostla v patnáctiletou slečnu Mindy, jež se snaží zapomenout na své smrtící instinkty a pokouší se zapojit do školního kolektivu. Daveovi se ale nedaří zapadnout do školní rutiny, jak si představoval, a tak se rozhodne Kick-Asse oživit. Spojí se se superhrdinským týmem sdruženým kolem plukovníka Starse a po nocích společně trestají zločiny, na něž policie nestačí. Mezitím na druhém konci města kolem sebe šikuje bizarní zločinecké kreatury další starý známý z prvního dílu – zbohatlický synek Chris, toužící po pomstě…

Kick-Ass 2
Kick-Ass 2
Kick-Ass 2
Originální název Kick-Ass 2
IMDb hodnocení 6.5 250,947 hlasů
TMDb hodnocení 6.4 4,511 hlasů

Režisér

Jeff Wadlow
Režisér

Obsazení

Aaron Taylor-Johnson isDave Lizewski / Kick-Ass
Dave Lizewski / Kick-Ass
Chloë Grace Moretz isMindy Macready / Hit-Girl
Mindy Macready / Hit-Girl
Christopher Mintz-Plasse isChris D'Amico / The Motherfucker
Chris D'Amico / The Motherfucker
Jim Carrey isSal Bertolinni / Colonel Stars and Stripes
Sal Bertolinni / Colonel Stars and Stripes
Clark Duke isMarty Eisenberg / Battle Guy
Marty Eisenberg / Battle Guy
Garrett M. Brown isJames Lizewski
James Lizewski
Lindy Booth isMiranda Swedlow / Night Bitch
Miranda Swedlow / Night Bitch
Iain Glen isUncle Ralph
Uncle Ralph
Morris Chestnut isDetective Marcus Williams
Detective Marcus Williams
Donald Faison isDoctor Gravity
Doctor Gravity

Podobné tituly

Pravdivý příběh
Tichý nepřítel
Památkáři
Nebezpečný náklad
Renesance
Tanec s vlky
Terminátor 2: Den zúčtování
Wall Street: Peníze nikdy nespí
Vrahův polibek
Konzultant
Průvodce k rozpoznání tvých svatých
Temný rytíř