What's happening?

Koktejl

Koktejl

KoktailJul. 29, 1988USA104 Min.R
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Tom Cruise se představuje jako Brian Flanagan, mladý, sebevědomý a ambiciozní barman. Spolu se svým zkušeným parťákem (Bryan Brown) se brzy stanou hvězdami Upper East Side na Manhattanu. Pak se ale Brian rozhodne vydělat peníze na Jamaice. Tam potká nezávislou umělkyni (Elisabeth Shue). Mezi oběma se rozhoří románek, který mění hodnoty do sebe zahleděného barmana. Zjišťuje, že potkal osobu, který ho může naučit spoustu důležitého o lásce, štěstí a dokonce i o sobě samém.

Po propuštění z armády se Brian Flanagan vrací do rodného Queensu. Je to velmi ambiciózní mladík, který sní o úspěšné kariéře a rychle nabytém bohatství. Po slibném začátku však přijde studená sprcha. Je nucen přijmout práci jako barman v jednom z newyorských klubů. Jeho zručnosti si brzy všimne kolega Doug a přesvědčí ho, že i míchání koktejlů se může stát zlatým dolem. Naučí ho nejen míchat nápoje jako žonglér a tím okouzlovat ženy u barových pultů, ale také mu předá svou cynickou životní filozofii, podle níž je cílem oženit se s bohatou ženou, a dosáhnout tak pohodlného života bez nutnosti tvrdě pracovat. S Dougovou pomocí se Brian zanedlouho stane koktejlovým králem a hvězdou řady klubů. Časem zatouží po vlastním podniku a vydá se na Jamajku. Jednoho dne se tu setká se sympatickou nezávislou umělkyní Jordan, zamilují se do sebe a láska začne pomalu měnit hodnoty do sebe zahleděného barmana. Jenže potom Brian šlápne vedle, stane se milencem starší velmi bohaté manažerky. Brzy si však uvědomí, že udělal obrovskou chybu. Jenže získat Jordan zpět nebude snadné.

Mladý, ambiciózní Brian vždycky snil o kariéře, která by mu přinesla moc, vzrušení a rychlý profit. Jenže nabídky na tato, v jeho očích, lukrativní místa se zrovna moc nehrnou a tak když finanční situace není už nejrůžovější, vezme místo barmana. A brzy pochopí, že to nebyla úplně špatná volba.

Koktejl
Koktejl
Koktejl
Originální název Cocktail
IMDb hodnocení 5.9 77,836 hlasů
TMDb hodnocení 6 843 hlasů

Režisér

Obsazení

Tom Cruise isBrian Flanagan
Brian Flanagan
Bryan Brown isDouglas
Douglas "Doug" Coughlin
Elisabeth Shue isJordan Mooney
Jordan Mooney
Kelly Lynch isKerry Coughlin
Kerry Coughlin
Ron Dean isUncle Pat
Uncle Pat

Podobné tituly

Jak jsem se stal psem
Abby Singer
Table for Five
Most špiónů
Manažeři
Poldové
Hra
Grinch
Báječní muži s klikou
Hair Love
1917
LEGO® příběh 2