What's happening?

Podívejte se na trailer 617 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Kolo zázraků

Kolo zázraků

Koleso zázrakovDec. 01, 2017USA100 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Režisér Woody Allen sa so svojim novým filmom vracia do 50. rokov minulého storočia na Coney Island. Plavčík Mickey (Justin Timberlake) rozpráva príbeh, ktorý je možno trochu ovplyvnený jeho bujnou fantáziou. Život Ginny (Kate Winslet) nie je príliš šťastný. Živorí na promenáde, kde jej manžel (Jim Belushi) pracuje ako obsluha kolotoča. Tam ich občas navštevuje manželova dcéra (Juno Temple), ktorá sa otcovi už dávno odcudzila. Klasická situácia, prostredníctvom ktorej Allen odkrýva vrstvu za vrstvou ľudského správania sa a vzťahov.

Woody Allen vždycky dokáže do svých filmů sehnat skvělé herce a ani jeho novinka Wonder Wheel není výjimka. Navíc se v ní opět podíváme do minulosti a klasicky do New Yorku. Tentokrát to bude do padesátých let a na Coney Island, kde je obří zábavní park, v němž pracuje i mladý plavčík. A právě on bude vyprávět příběh chlapíka, který se stará o provoz kolotočů a jeho manželky. Tentokrát bychom prý měli dostat čisté drama, kde pro humor nebude moc místa.

V 50. letech 20. století je v zábavním parku na Coney Islandu velmi rušno. Ginny (Kate Winslet) je nešťastná bývalá herečka, která nyní pracuje jako servírka. Její manžel Humpty (Jim Belushi) se rád napije, pak bývá hrubý a před manželkou často dává přednost rybaření. Nedávno se k nim nastěhovala Humptyho dcera z prvního manžel-ství, Carolina (Juno Temple), která má sice s otcem problematický vztah, ale zároveň se potřebuje ukrýt před gangstery i FBI. Když Ginny potká na pláži pohledného mladého plavčíka Mickeyho (Justin Timberlake), velmi rychle podlehne jeho kouzlu a zamiluje se. V jejich milostné romanci nachází záchranu od všech chyb a zklamání z vlastního života. Stejně tak přítomnost znovunalezené dcery Caroliny má blahodárný vliv na Humptyho chování a on znovu zažívá radost. Ale Ginniny a Humptyho opojné naděje na lepší život se začínají hroutit, když se Carolina poprvé setká s Mickeym…

Kolo zázraků
Kolo zázraků
Kolo zázraků
Kolo zázraků
Kolo zázraků
Kolo zázraků
Kolo zázraků
Kolo zázraků
Kolo zázraků
Kolo zázraků
Originální název Wonder Wheel
IMDb hodnocení 6.2 24,166 hlasů
TMDb hodnocení 6.4 971 hlasů

Podobné tituly

Den zrady
Valkýra
Rváčův deník
Rovnice smrti
Michael Clayton
The Glorias
Vražda v Orient expresu
Modelář
Štěstí ve hře
Abby Singer
Ženy v nesnázích
Bournův mýtus