What's happening?

Podívejte se na trailer 509 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Kovbojové a vetřelci

Kovbojové a vetřelci

Kovboji a votrelciJul. 29, 2011USA119 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Cudzinec (Daniel Craig), ktorý sa prebral z bezvedomia neďaleko mesta Absolution, si vôbec nič nepamätá. Jediným vodítkom k jeho minulosti je podivný náramok na zápästí. Celková amnézia je mrzutá vec, zvlášť keď sa ocitnete v meste, ktoré nenávidí ľudí odinakiaľ a kde tvrdou rukou vládne plukovník Dolarhyde (Harrison Ford), ktorý ho riadi metódou pästi a biča. Absolution žije v strachu a čoskoro bude ešte horšie. Zhora prichádzajú podivné zvuky a oslepujúce svetlá, obyvatelia mesta bez stopy miznú a nikto nevie, ako sa brániť a kedy príde rad naňho – tomu sa hovorí aj permanentný teror. Paradoxne práve cudzinec, ktorého prenasledovali od chvíle, kedy sa v ich meste objavil, sa stane ich jedinou nádejou.

Cizinec, který se probral z bezvědomí, si naprosto vůbec nic nepamatuje. Jediným vodítkem k jeho minulosti je podivný náramek na zápěstí. Celková amnézie je mrzutá věc, obzvlášť když se ocitnete ve městě, které nenávidí lidi odjinud a kde vládne tvrdou rukou nesmlouvavý plukovník Dolarhyde, jenž ho řídí metodou pěsti a biče. Absolution žije ve strachu a brzy bude ještě hůř. Shůry přicházejí podivné zvuky a oslepující světla, obyvatelé města beze stopy mizí a nikdo neví, jak se bránit a kdy přijde řada na něj. Paradoxně právě cizinec, kterého pronásledovali od chvíle, kdy se v jejich městě objevil, se stane jejich jedinou nadějí. Postupně se mu vrací paměť, a jak si vzpomíná, kde byl a co tam prožil, uvědomuje si, že drží v rukou klíč k tajemství, které zdejším kovbojům dává aspoň nějakou naději v boji s technologicky mnohem vyspělejším protivníkem. Otázkou je, jestli mu chronicky nedůvěřiví obyvatelé uvěří a jestli mu Dolarhyde dobrovolně přenechá otěže vlády nad městem.

V Silver City v Arizoně stojí proti sobě indiáni z kmene Apačů a západní osadníci, kteří řeší spory o to, jak žít vedle sebe a přitom se nezabít. Když se do jejich města zřítí mimozemská kosmická loď, musí jít veškeré neshody stranou.

Arizona roku 1873, městečko Silver City. Místo přísně řízené zdejší rukou zákona, plukovníkem Dolarhydem (Harrison Ford), kde jsou den co den obyvatelé vystavováni strachu. Právě sem přichází cizinec (Daniel Craig), jež si o sobě vůbec nic nepamatuje. Jedinou vzpomínku na minulost tvoří záhadný náramek kolem jeho levé paže. Ve městě ale nejsou cizáci vítaní. Však problémů mají dost i bez něj, jelikož se musí mít neustále na pozoru před indiány.

To ale netuší, že to pravé nebezpečí se snese až z oblohy. A právě nyní, v časech chaosu, je cizinec, kterého odmítali, jejich jedinou nadějí. S pomocí cestovatelky Elly (Olivia Wilde) dává dohromady měšťany, Dolarhydeovy chlapce i vzpurné Apače, aby společně čelili největší výzvě, jakou si umíte představit. Podaří se spojencům zahnat mezigalaktické protivníky? A kdo je vlastně onen cizinec?

Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Kovbojové a vetřelci
Originální název Cowboys & Aliens
IMDb hodnocení 6.0 204,903 hlasů
TMDb hodnocení 5.5 3,690 hlasů

Režisér

Jon Favreau
Režisér

Obsazení

Daniel Craig isJake Lonergan
Jake Lonergan
Buck Taylor isWes Claiborne
Wes Claiborne
Matthew Taylor isLuke Claiborne
Luke Claiborne
Cooper Taylor isMose Claiborne
Mose Claiborne
Paul Dano isPercy Dolarhyde
Percy Dolarhyde
Chris Browning isJed Parker
Jed Parker
Adam Beach isNat Colorado
Nat Colorado

Podobné tituly

Poldové
Pravidla mlčení
Skleněný
Zabíjení
Colors
Poslední samuraj
Bronson
Mission: Impossible – Fallout
Temný obraz
Drahokam
Wonder Woman 1984
Vodní svět