Podívejte se na trailer 146 Zobrazení

  • Traileryoutube.com
Král

Král

Oct. 11, 2019UK140 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas
jaký je problém?

Synopsis

Neposlušný princ Hal se musí změnit z násosky v krále válečníka. Jeho bitvu o osud Anglie provázejí projevy nepřátelství za hradbami i v nejbližším okolí.

Král umírá. Země je na pokraji občanské války a stoletá válka stále lomcuje Anglií. Následník trůnu se nechává korunovat na Jindřicha V. (Timothée Chalamet) a začíná jeho vláda. Ta nicméně kvůli blahobytu bude muset být vydlážděna krví a ocelí mnoha bitev. Netflix uvádí další historické drama, které před svým virtuálním uvedením dostalo premiéru 2. září na festivalu v Benátkách.

Hal (Timothée Chalamet), vzpurný princ zdráhající stát se následníkem na anglickém trůnu, se otočil zády ke královskému životu a žije mezi lidmi. Když však jeho tyranský otec zemře, je Hal korunován jako král Jindřich V. a nucen přijmout život, kterému se dříve snažil uniknout. Nyní musí mladý král řídit palácovou politiku, chaos a válku, kterou po sobě zanechal jeho otec, a uspořádat své emocionální vazby k minulému životu – včetně vztahu k nejbližšímu příteli a rádci, stárnoucímu rytíři a alkoholikovi Johnu Falstaffovi (Joel Edgerton).

Král
Král
Král
Král
Král
Král
Král
Král
Král
Originální název The King
IMDb hodnocení 7.3 71,336 hlasů
TMDb hodnocení 7.2 1,555 hlasů

Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Pravidla mlčení
Hrdinové a zbabělci
Ten, kdo mě hlídá
Velká hra
Muž se železnou maskou
Konzultant
500 dní se Summer
Berlínské spiknutí
Spalující touha
Dobrou noc a hodně štěstí
Co se vlastně stalo
Americký gangster