What's happening?

Podívejte se na trailer 429 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Král

Král

Oct. 11, 2019UK140 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Neposlušný princ Hal se musí změnit z násosky v krále válečníka. Jeho bitvu o osud Anglie provázejí projevy nepřátelství za hradbami i v nejbližším okolí.

Král umírá. Země je na pokraji občanské války a stoletá válka stále lomcuje Anglií. Následník trůnu se nechává korunovat na Jindřicha V. (Timothée Chalamet) a začíná jeho vláda. Ta nicméně kvůli blahobytu bude muset být vydlážděna krví a ocelí mnoha bitev. Netflix uvádí další historické drama, které před svým virtuálním uvedením dostalo premiéru 2. září na festivalu v Benátkách.

Hal (Timothée Chalamet), vzpurný princ zdráhající stát se následníkem na anglickém trůnu, se otočil zády ke královskému životu a žije mezi lidmi. Když však jeho tyranský otec zemře, je Hal korunován jako král Jindřich V. a nucen přijmout život, kterému se dříve snažil uniknout. Nyní musí mladý král řídit palácovou politiku, chaos a válku, kterou po sobě zanechal jeho otec, a uspořádat své emocionální vazby k minulému životu – včetně vztahu k nejbližšímu příteli a rádci, stárnoucímu rytíři a alkoholikovi Johnu Falstaffovi (Joel Edgerton).

Král
Král
Král
Král
Král
Král
Král
Král
Král
Originální název The King
IMDb hodnocení 7.3 71,336 hlasů
TMDb hodnocení 7.2 1,555 hlasů

Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Agent bez minulosti
Vanilkové nebe
New Yorku, miluji Tě!
Jauja
She’s So Lovely
Black or White
Bobby
18 dárků
Temné vzpomínky
Ruku na to
Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina
3 dny na zabití