What's happening?

Podívejte se na trailer 153 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Kuky se vrací

Kuky se vrací

Dobrodružný film Jana Svěráka.May. 19, 2010Czech Republic93 Min.Not Rated
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Kuky se vrací, film scénáristy a režiséra Jana Svěráka, je dobrodružný i poetický rodinný příběh, v němž ovšem hlavní role přebírají hrdinové ze světa dětské představivosti. Šestiletý Ondra trpí astmatem, a tak ze “zdravotních důvodů“ musí pryč i jeho oblíbená hračka – růžový medvídek Kuky. Když maminka vyhodí Kukyho do popelnice, začne pracovat Ondrova fantazie, v níž prožívá medvídkovy příběhy v neznámém přírodním světě. Je to ale opravdu jen sen malého kluka a nebo se Kuky skutečně vydal za největším dobrodružstvím svého plyšového života? Kuky se vrací představuje v kontextu současné domácí kinematografie skutečně jedinečný snímek, a to nejen pro své zaměření na rodinné publikum spojující dětského i dospělého diváka, ale i pro netradiční a moderní kombinaci hraného a animovaného příběhu, plného akčních scén a vtipných dialogů.

Loutkový film Jana Svěráka zobrazuje dětský fantazijní svět. Hlavní postavou je odvržený medvídek Kuky vydávající se na cestu domů, na které zažije několik dobrodružství. Krom loutek budou ve filmu vystupovat i živí herci. Snímek je určený pro děti, konflikty mezi loutkovými postavami a ladění snímku coby „road movie“ ale zpřístupní snímek i staršímu divákovi

Dobrodružný i poetický rodinný příběh, v němž ovšem hlavní role přebírají hrdinové ze světa dětské představivosti. Šestiletý Ondra trpí astmatem, a tak ze „zdravotních důvodů“ musí pryč i jeho oblíbená hračka – růžový medvídek Kuky. Když maminka vyhodí Kukyho do popelnice, začne pracovat Ondrova fantazie, v níž prožívá medvídkovy příběhy v neznámém přírodním světě. Je to ale opravdu jen sen malého kluka a nebo se Kuky skutečně vydal za největším dobrodružstvím svého plyšového života?

Kuky se vrací
Originální název Kuky se vrací
IMDb hodnocení 7.3 1,160 hlasů
TMDb hodnocení 6.8 27 hlasů

Režisér

Jan Svěrák
Režisér

Obsazení

Zdeněk Svěrák isHergot (voice)
Hergot (voice)
Ondřej Svěrák isOndra and Kuky
Ondra and Kuky
Jiří Lábus ispytlík Zapík (voice)
pytlík Zapík (voice)
Petr Čtvrtníček ispytlík Vidlička (voice)
pytlík Vidlička (voice)
Ondřej Vetchý isDubánek (voice)
Dubánek (voice)
Pavel Liška isRohánek (voice)
Rohánek (voice)
Jiří Schmitzer isPlazivec (voice)
Plazivec (voice)
Václav Postránecký isHospodský (voice)
Hospodský (voice)
Miroslav Táborský isVodák (voice)
Vodák (voice)

Podobné tituly

Sherlock Holmes
Obr Dobr
Děda postrach rodiny
Angry Birds ve filmu 2
Harry Potter a Tajemná komnata
Barbar Conan
1492: Dobytí ráje
Hugo a jeho velký objev
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Tanec s vlky
Čelisti
Casino Royale