What's happening?

Podívejte se na trailer 1015 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
LEGO® příběh

LEGO® příběh

Feb. 06, 2014USA100 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace podle původního scénáře, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takovou cestu až k popukání zoufale nepřipraven.

Fiktivní Lego město Buigsburg se ocitá v ohrožení. Lord Byznys se totiž zmocní nesmírně nebezpečné zbraně zvané Krágl a s její pomocí chce zničit celý svět. Strážce zbraně, starý Vitruvius, ho varuje a řekne mu o proroctví, že se jednoho dne objeví vyvolený, který přinese blokátor, zničí Krágl a nastolí pořádek. Lord Byznys toho nedbá a zbraň odnáší. Po nějakém čase stavební dělník Emmet spadne do jámy, kde objeví blokátor, dotkne se ho a omdlí. Ve snu se střetne s Vitruviusem, který mu řekne, že on je vyvolený a že jedině on dokáže zastavit Byznyse a zachránit Lego svět.

První filmový LEGO příběh je tady a s ním i Emmet, dokonale průměrná a pravidel dbalá LEGO mini-figurka, která je omylem považována za zázrak, jenž jako jediný může zachránit celý svět před hrozící zkázou. Stane se tak součástí společenstva podivných hrdinů, v jehož čele stojí LEGO Batman. Společně se vydávají na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet však rozhodně není na takovou cestu připraven a už vůbec ne vybaven. Budoucnost celého světa leží jen ve dvou malých žlutých ručičkách…

Příběh 3D filmu sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Emmet je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Na takovou cestu je ale až k popukání zoufale nepřipraven.

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii.

LEGO® příběh
LEGO® příběh
LEGO® příběh
Originální název The Lego Movie
IMDb hodnocení 7.7 318,941 hlasů
TMDb hodnocení 7.4 5,669 hlasů

Režisér

Phil Lord
Režisér

Obsazení

Chris Pratt isEmmet Brickowski (voice)
Emmet Brickowski (voice)
Alison Brie isPrincess Unikitty (voice)
Princess Unikitty (voice)
Liam Neeson isBad Cop / Good Cop / Pa Cop (voice)
Bad Cop / Good Cop / Pa Cop (voice)
Morgan Freeman isVitruvius (voice)
Vitruvius (voice)
Will Ferrell isLord Business / President Business / The Man Upstairs (voice)
Lord Business / President Business / The Man Upstairs (voice)
Elizabeth Banks isLucy
Lucy "Wyldstyle" (voice)
Will Arnett isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Christopher Miller isTV Presenter (voice)
TV Presenter (voice)
Nick Offerman isMetalBeard (voice)
MetalBeard (voice)
Charlie Day isBenny (voice)
Benny (voice)

Podobné tituly

Zprávy ze světa
Muži v černém
Van Helsing
LEGO® Batman film
Pinocchio
Youth Without Youth
Rambo III
Divoké vlny
Vice
The Peanut Butter Falcon
Troja
Happy Feet 2