What's happening?

Podívejte se na trailer 700 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Looper

Looper

Sep. 26, 2012USA118 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Loopeři jsou nájemní zabijáci, kteří pracují pro zločineckou organizaci. Jejich úkol je tradiční: osoby, které jsou pro sdružení nějakým způsobem nepohodlné, zastřelí a zbaví se těla. Odměnu za vykonanou práci pak vždy najdou přímo u své oběti. A za svou krvavou práci jsou placeni opravdu velice dobře. Existuje pro ně pouze jediné pravidlo – za žádnou cenu nikdy nesmí nechat svůj cíl utéct. Joe (Joseph Gordon-Levitt) patří mezi loopery, spolehlivě vykonává svou práci a užívá si luxusního, bezstarostného života. A to platí až do chvíle, kdy dostane další zakázku. K jeho velkému překvapení se totiž před jeho připravenou zbraní objeví on sám, jen o něco starší (Bruce Willis). Tato situace se mohla přihodit jedině díky další zvláštnosti této práce – organizace looperům totiž jejich „klienty“ posílá z budoucnosti. Popravované oběti jsou transportovány zpět v čase a to přímo před hlaveň určeného loopera. A Joeovi zbývá jen zlomek vteřiny k zásadnímu rozhodnutí – má zastřelit sám sebe?

Představte si, že pracujete pro organizaci, která posílá nepřátelské cíle zpět v čase a vaším úkolem je tento cíl zničit a tím vymazat z budoucnosti. Jediným pravidlem je nenechat cíl uprchnout, i kdybyste tím cílem byl vy sám. Joseph-Gordon Levitt a Bruce Willis v hlavních rolích akčního sci-fi o cestování časem.

Looperi sú nájomní zabijaci pracujúci pre zločineckú organizáciu, ktorá im ľudí určených na popravu posiela z budúcnosti. Ich úlohou je fyzicky likvidovať určené ciele a zbaviť sa ich tiel, aby definitívne zmizli zo sveta. Štedrá odmena za krvavú prácu je pribalená k obeti a platí iba jediné pravidlo – nikdy nesmú nechať svoj cieľ ujsť, a to za žiadnu cenu. Joe (Joseph Gordon-Levitt) je looper, ktorý spoľahlivo vykonáva svoju prácu a užíva si luxusný a bezstarostný život. Ale to platí len do chvíle, keď dostane najnovšiu zákazku. Na jeho veľké prekvapenie sa totiž pred jeho pripravenou zbraňou objaví on sám, len o niečo starší (Bruce Willis). Ako je to možné? Organizácia totiž looperom posiela ich klientov z budúcnosti. Obete určené na popravu vždy prenesú späť v čase, a to priamo pred hlaveň určeného loopera. A Joeovi ostáva len zlomok sekundy na zásadné rozhodnutie – má zastreliť sám seba?

Looper
Looper
Looper
Looper
Looper
Looper
Looper
Looper
Looper
Looper
Originální název Looper
IMDb hodnocení 7.4 525,960 hlasů
TMDb hodnocení 6.8 7,747 hlasů

Podobné tituly

Vodní svět
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
Firma
Zvláštní dny
Železná srdce
Bílá smršť
Číslo 23
Černý déšť
Mission: Impossible – Fallout
Zelená zóna
Salvador
Na špatné straně