What's happening?

Podívejte se na trailer 550 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Madagaskar 3

Madagaskar 3

Zvířecí partička se připojí k putovnímu cirkusu ve snaze dostat se domů.Jun. 06, 2012USA90 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Aby sa dostali domov, boli ochotní veľa riskovať. Napríklad leteli v lietadle pilotovanom tučniakmi. Napriek tomu hrdinovia filmu Madagaskar doteraz nedorazili do svojich pelíškov v newyorskej zoo. Dobrá správa je, že vďaka fenomenálnemu úspechu predchádzajúcich dielov dostali tretí pokus, či to teraz vyjde, zostáva vo hviezdach. Po panenskom ostrove Madagaskar a veľkých afrických pláňach si budú hľadať cestičku k domovu džungľou európskych veľkomiest. Rafinovaným tučniakom sa s pomocou hrubej sily šimpanzov podarilo opraviť lietadlo, v ktorom naši hrdinovia havarovali v priebehu letu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívať do kasína v Monte Carlo. Leva Alexa, hrošicu Gloriu, zebru Martyho a žirafiaka Melmana ale na palubu nezobrali, čo štvoricu donúti doplávať za nimi po svojich cez Stredozemné more. Tučniakov nevyhnutne potrebujú, pretože bez nich nemajú šancu sa vrátiť domov. Zjavenie divokých, aj keď priateľských šeliem v epicentre európskej zábavy pochopiteľne vyvolá rozruch, ktorý dostane za úlohu skrotiť kapitánka Chantal DuBois. Je to elitná agentka organizácie na odchyt zvierat, pre ktorú je jej práca aj poslaním. Predstava, že svoj životopis obohatí o ulovenie žirafy, leva, zebry a hrošice ju vyburcuje k nadľudskému úsiliu a k rozhodnutiu dostať sa im na kobylku za každú cenu. V Afrike sa schovali celkom ľahko, uprostred civilizácie im poskytne jediné maskovanie kočovný cirkus, ktorý sa po európskom turné chystá aj do New Yorku. Ale ako byť cirkusantom, keď nič zvláštne neviete?

Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte… Tenhle zpáteční lístek vyjde Martyho, Melamana, Glorii a Alexe hodně draze.

Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu…

Lev Alex, zebra Marty, hrošice Gloria a žirafa Melman se stále snaží dostat domů do Velkého jablka (New York). U toho samozřejmě nechybí ani král Julien, Maurice a banda tučňáků. Tentokrát všichni zavítají do Evropy, kde naleznou ideální krytí v podobě cestujícího cirkusu, který obrátí do pořádného madagaskarského stylu.(Ferry)
Madagascar 3 začíná právě tam, kde předchozí dva díly skončily. Lev Alex, zebra Marty, hrošice Glorie a žirafa Melman se snaží dostat zpátky do zoo v New Yorku, odkud utekli. Shodou úsměvných náhod skončí v Evropě, kde se stanou součástí pojízdného cirkusu.

Madagaskar 3
Madagaskar 3
Madagaskar 3
Madagaskar 3
Madagaskar 3
Originální název Madagascar 3: Europe's Most Wanted
IMDb hodnocení 6.8 159,632 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 4,267 hlasů

Režisér

Conrad Vernon
Režisér

Obsazení

Ben Stiller isAlex (voice)
Alex (voice)
Cedric the Entertainer isMaurice (voice)
Maurice (voice)
Frances McDormand isCaptain Chantel DuBois (voice)
Captain Chantel DuBois (voice)
Sacha Baron Cohen isKing Julien XIII (voice)
King Julien XIII (voice)
David Schwimmer isMelman (voice)
Melman (voice)
Chris Rock isMarty (voice)
Marty (voice)
Jada Pinkett Smith isGloria (voice)
Gloria (voice)
Jessica Chastain isGia (voice)
Gia (voice)
John DiMaggio isRico (voice)
Rico (voice)
Bryan Cranston isVitaly (voice)
Vitaly (voice)

Podobné tituly

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
5 dětí a To
We’re No Angels
Café Society
2001: Vesmírná Odysea
Milujte svého zabijáka
Stars In Shorts
Medvěd
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Iron Man
Deadpool
Musíme si pomáhat