What's happening?

Podívejte se na trailer 711 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Minuta po minutě

Minuta po minutě

10 minut pravdySep. 30, 2019Canada89 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Kriminální thriller, který se zaměřuje na muže, který ztratil paměť v kvůli bankovní loupeži, která se pokazila. Bude muset složit pohřešovaných 10 minut své paměti, aby určil, kdo ho zradil.

Drsný thriller o muži, který ztratil během bankovní loupeže paměť. Kousek po kousku musí složit chybějících 10 minut své paměti, aby zjistil, kdo ho sabotoval.

Loupež diamantů uložených v bankovní pobočce je důkladně připravená, přesto se zvrtne. Někdo z týmu pravděpodobně zradil ostatní a je potřeba ho najít a zabít. K tomu si však okradený muž, který utrpěl ztrátu paměti, bude muset poskládat 10 minut, na něž si nevzpomíná… Tým pod vedením zkušeného bose Rexe má za úkol vykrást pobočku banky, kde jsou ukryté také diamanty. Pečlivě naplánovaná akce se ale zvrtne už v průběhu, když někdo zapne alarm a přivolá policisty. Týmu se podaří utéct i s diamanty, po cestě do úkrytu jsou ale dva bratři, členové týmu, napadeni, jeden z nich zastřelen a diamanty zmizí. Frank přežije, ale netuší, kdo za přepadením stojí. Minuty ubíhají a policisté se pouští do vyšetřování, je potřeba proto zrádce najít a získat diamanty zpět. Rex Frankovi přikáže, aby jednal, sám ale posílá své síly, které mají v případě nutnosti vzít spravedlnost do vlastních rukou. Frank najde a zabije všechny členy lupičského gangu, kryje přitom manželku svého bratra, která je také v nebezpečí. Ale ani poslední člen u sebe diamanty nemá…

Minuta po minutě
Minuta po minutě
Originální název 10 Minutes Gone
IMDb hodnocení 3.6 2,226 hlasů
TMDb hodnocení 4.7 68 hlasů

Podobné tituly

Tmavomodrý svět
Year of the Dragon
Pixely
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
Labyrint lží
Tintinova dobrodružství
Transformers
Stav milosti
Úsvit planety opic
Dunkerk
Válečný kůň
Takoví normální zabijáci