What's happening?

Podívejte se na trailer 523 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

Bez plánu. Bez podpory. Bez šance.Dec. 07, 2011USA133 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Špionážna agentúra IMF má obrovský problém. Práve keď jej eso, Ethan Hunt (Tom Cruise), vykonávalo tajnú operáciu v Moskve, spáchal ktosi úspešný bombový útok na Kremeľ. Ruskí predstavitelia sú nahnevaní a hovoria dokonca o vojnovom akte. A pretože sa všetky nitky zbiehajú práve v IMF, americký prezident dá pre istotu od agentúry oficiálne ruky preč vyhlásením „Ghost Protocol“, čím ju odreže od zdrojov, zázemia, podpory a z jej členov urobí ľudí na odstrel. Krátko po tomto byrokratickom údere zomiera násilnou smrťou jej oficiálny šéf (Tom Wilkinson). Ethan Hunt sa preto pokúsi o nemožné. Spoločne s trojicou verných a odhodlaných kolegov (Simon Pegg, Paula Patton a Jeremy Renner) sa pokúsi nájsť páchateľa útoku a zmyť tak zo seba všetku vinu. Ako bolo povedané už v úvode, táto misia bude skutočne nesplniteľná.

Špionážní agentura IMF má obrovský problém. Právě když její eso, Ethan Hunt, provádělo tajnou operaci v Moskvě, spáchal kdosi úspěšný bombový útok na Kreml. Ruští představitelé jsou rozezlení na nejvyšší míru a mluví dokonce o válečném aktu. A protože se všechny nitky sbíhají právě u IMF, americký prezident dá pro jistotu od agentury oficiálně ruce pryč vyhlášením „Ghost Protocolu“, čímž ji odřízne od zdrojů, zázemí, podpory a z jejích členů udělá lidi na odstřel. To rozhodně není přehánění, krátce po tomto byrokratickém úderu umírá násilnou smrtí její oficiální šéf. Ethan Hunt se proto pokusí o nemožné. Společně s trojicí věrných a odhodlaných kolegů se pokusí najít pachatele útoku a smýt tak ze sebe veškerou vinu. Jak bylo řečeno už v úvodu, tahle mise bude skutečně nesplnitelná.

Oscarový režisér Brad Bird (Ratatouille) natočil svůj hraný debut v podobě čtvrtého pokračování mimořádně úspěšné série Mission Impossible. Bombový útok v Kremlu vrhne na IMF podezření z mezinárodního terorismu. Prezident následkem toho vyhlásil tzv. Ghost Protocol a obvinil Ethana Hunta (Tom Cruise) a jeho tým ze spiknutí s cílem rozpoutat jadernou válku. Ve snaze očistit jméno agentury se Ethan rozhodne sestavit nový tým, aby za využití všech kouzel moderní technologie, která mají v zásobě, odhalili pravdu. Tentokrát jsou v tom ale sami a pokud budou zajati, celý svět se ocitne v děsivé noční můře, z níž se nelze probudit.

Mission: Impossible – Ghost Protocol
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Originální název Mission: Impossible - Ghost Protocol
IMDb hodnocení 7.4 449,692 hlasů
TMDb hodnocení 7 7,173 hlasů

Režisér

Dan Bradley
Režisér

Obsazení

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Paula Patton isJane Carter
Jane Carter
Simon Pegg isBenjamin
Benjamin "Benji" Dunn
Jeremy Renner isWilliam Brandt
William Brandt
Michael Nyqvist isKurt Hendricks
Kurt Hendricks
Vladimir Mashkov isAnatoly Sidorov
Anatoly Sidorov
Samuli Edelmann isMarius Wistrom
Marius Wistrom
Ivan Shvedoff isLeonid Lisenker
Leonid Lisenker
Anil Kapoor isBrij Nath
Brij Nath
Léa Seydoux isSabine Moreau
Sabine Moreau

Podobné tituly

Bournův mýtus
Vyproštění
Salvador
Vetřelec: Vzkříšení
Země policajtů
Expendables: Postradatelní 3
Medvěd
Temný rytíř
Kill Bill 2
Mission: Impossible – Národ grázlů
Fantastický pan Lišák
1BR