What's happening?

Podívejte se na trailer 690 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

Další nesplnitelná mise Ethana Hunta se točí kolem smrtícího viru a akcií farmaceutické firmy.May. 24, 2000USA124 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Agent Ethan Hunt je poverený novou úlohou. Novovyvinutý preparát, ktorý môže vážne ohroziť ľudstvo, sa ocitne v nesprávnych rukách jeho bývalého kolegu Seana, ktorý sa dal na cestu zločinu a terorizmu. Aby sa k Seanovi dostal, potrebuje Ethan na svoju stranu získať jeho bývalú milenku Nyah.

Zvláštní agent Ethan Hunt je pověřen novým úkolem. Právě vyvinutý preparát, který může vážně ohrozit lidstvo, se ocitl v nepravých rukou Huntova někdejšího kolegy Seana. Ten se dal na cestu zločinu a terorismu a patří k nejobávanějším. Počítačového génia Luthera Ethan ke spolupráci přemlouvat nemusí, stál mu vždycky po boku, ale potřebuje na svoji stranu získat půvabnou Nyah, povoláním mimořádně zručnou zlodějku. Ještě nedávno byla Seanovou milenkou a má tedy šanci znovu získat jeho důvěru. Tentokrát ovšem s nasazením života a za cenu milostného vztahu k Ethanovi. Sean je skutečně tvrdý a neústupný protivník. Pokračování filmu Mission: Impossible (1996).

Tom Cruise se vrací jako Ethan Hunt, agent přísně tajné vládní agentury IMF (Impossible Missions Force). Jeho kolega Sean Ambrose (Dougray Scott) se dal na cestu zločinu a ukradl vzorek smrtícího syntetického viru s názvem Chiméra, který by mohl vážně ohrozit celé lidstvo. Ambrose plánuje Chiméru prodat tomu, kdo nabídne nejvíce, výměnou za většinový podíl ve vítězově farmaceutické firmě. Ethana si předvolá nový šéf IMF (Anthony Hopkins) a pověří ho úkolem povolat na pomoc Ambroseho bývalou milenku Nyah Nordoff-Hallovou (Thandie Newtonová), nádhernou ženu, která zlotřilému agentovi zlomila srdce a má tedy šanci znovu získat jeho důvěru. Když se však Ethan s Nyah setká a stráví s ní noc, okamžitě se do ní zamiluje. Oba nyní musí dopadnout Ambroseho a udržet Nyah naživu poté, co se jí podaří proniknout do hnízda zmijí.

Mission: Impossible II
Mission: Impossible II
Mission: Impossible II
Mission: Impossible II
Mission: Impossible II
Mission: Impossible II
Mission: Impossible II
Mission: Impossible II
Originální název Mission: Impossible II
IMDb hodnocení 6.1 308,529 hlasů
TMDb hodnocení 6.1 4,354 hlasů

Režisér

John Woo
Režisér

Obsazení

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Dougray Scott isSean Ambrose
Sean Ambrose
Thandie Newton isNyah Nordoff-Hall
Nyah Nordoff-Hall
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
John Polson isBilly Baird
Billy Baird
Brendan Gleeson isJohn C. McCloy
John C. McCloy
Rade Šerbedžija isDr. Nekhorvich
Dr. Nekhorvich

Podobné tituly

Dokonalý svět
Superman: Red Son
Skrytá identita
Goemon
Formule!
U-Turn
Pravdivé lži
Sejměte Cartera
Ve jménu Angela
Dark Crimes
Čelisti IV : Pomsta
Walter Mitty a jeho tajný život