What's happening?

Podívejte se na trailer 1517 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Modelář

Modelář

Něco je ve vzduchuFeb. 06, 2020Czech Republic109 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Príbeh dvoch kamarátov, ktorí prevádzkujú prosperujúcu požičovňu dronov, sa odohráva v súčasnej Prahe. Majiteľ firmy prezývaný Plech, vo voľnom čase raper, sníva o veľkých peniazoch a neochvejných istotách. Chemik a vynikajúci letecký navigátor Pavel, ktorý sa práve vrátil zo zahraničia, sníva o spravodlivosti a osobnom angažmáne v náprave sveta. Drony sú pre bývalých spolužiakov zo strednej školy priepustkou do mnohých oblastí ľudského konania, kam by sa inak nepozreli. Medzi ich klientmi sú prezidentský kandidát i výtvarníci organizujúci happeningy. Drony vo filme monitorujú veterné elektrárne, nosia luxusné kabelky na prehliadke namiesto modeliek alebo sprejujú zo vzduchu Petřínsku rozhľadňu. Keď sa však jeden z hrdinov rozhodne využiť dron na niečo úplne iné, situácia vo firme sa začne komplikovať…

Jedním ze dvou hrdinů filmu je chemik Pavel, zvídavý člověk a vynikající letecký navigátor, který se nedávno vrátil z Izraele, kde pracoval několik let pro farmaceutickou společnost. Protipólem Pavla je majitel firmy přezdívaný Plech, ve volném čase rapper, zdánlivě divoch a provokatér. Drony jsou pro tyto dva bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali. Situace ve firmě se však začne komplikovat, když chce jeden z hrdinů dron využít k něčemu úplně jinému.

Příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Majitel firmy přezdívaný Plech (Jiří Mádl), ve volném čase rapper, sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Chemik a vynikající letecký navigátor Pavel (Kryštof Hádek), který se právě vrátil ze zahraničí, sní o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa. Drony jsou pro bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali. Mezi jejich klienty patří prezidentský kandidát i výtvarníci pořádající happeningy. Drony ve filmu monitorují elektrárny, nosí luxusní kabelky na přehlídce místo modelek nebo sprejují ze vzduchu Petřínskou rozhlednu. Když se však jeden z hrdinů rozhodne využít dron k něčemu úplně jinému, situace ve firmě se začne komplikovat.

Hrdiny snímku Modelář jsou dva mladí muži, kteří provozují malou firmu: létají s dronem. Poté, co se jeden z nich zraní, vstoupí do hry jako náhrada spolužák z gymnázia. Nová spolupráce funguje na jedničku, jenže spolužák je poněkud divný a má originální představy o nápravě světa.

Modelář
Originální název Modelář
IMDb hodnocení 7.7 25 hlasů

Podobné tituly

Spy Kids: Špioni v akci
Muži v černém 3
Hook
Legenda o vášni
Uncertainty
Gunman: Muž na odstřel
Chasing Dreams
Barva peněz
Berlínské spiknutí
Hra snů
Ten, kdo mě hlídá
Temná tvář Brooklynu