What's happening?

Podívejte se na trailer 658 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Muži v černém 3

Muži v černém 3

Zpátky do minulosti... zachránit budoucnost.May. 23, 2012USA106 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Agenti J a K se vrací…v čase. Za svých patnáct let u Mužů v černém zažil agent J pozoruhodné věci, ale nic pro něj není tak záhadné a tajemné jako jeho zasmušilý a málomluvný partner. Když je ale v sázce osud planety i život samotného K, je agent J nucen vrátit se v čase, aby dal věci do pořádku. J zjišťuje, že ve vesmíru existují tajemství, o kterých mu K nikdy neřekl – tajemství, která vyjdou najevo ve chvíli, kdy J spojí síly s mladým agentem K, aby zachránil budoucí verzi agenta K samotného, organizaci, pro kterou pracují, a také budoucnost lidstva.

Ve filmu Muži v černém 3 jsou známí agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) zpět… A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic – ani mimozemšťané – ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K (Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.

Oba agenti musí cestovat do minulosti. Snaží se zastavit mimozemskou hrozbu a zároveň se vypořádat s časovým posunem, neboť agent K stane před sebou samým v mladším vydání.

Verte tomu alebo nie, no už je to neuveriteľných 15 rokov od chvíle, čo sa mladý agent J (Will Smith) pridal k tajnej (a možno dokonca absolútne najtajnejšej) organizácii Muži v čiernom. Za ten čas toho videl naozaj veľa, množstvo nevysvetliteľných a neuveriteľných vecí, z ktorých človeku padne sánka, vstávajú vlasy dupkom a behajú zimomriavky po chrbte… No nič, dokonca ani mimozemšťania od výmyslu sveta, ho nevytáča tak spoľahlivo a pravidelne, ako jeho iróniou a skúposťou na slovo sa vyznačujúci svojrázny partner, agent K (Tommy Lee Jones). No keď sa jedného dňa život jeho partnera Leben a osud celej planéty ocitnú vo vážnom ohrození, J neváha ani minútu a urobí, čo treba – vyberie sa na nebezpečnú cestu do minulosti, aby sa všetko opäť dostalo do zabehnutých koľají. A pritom s prekvapením odhalí, že vo vesmíre existujú tajomstvá, do ktorých ho K nezasvätil – tajomstvá, ktoré spozná, keď sa spolu s mladým agentom K (Josh Brolin) pustia do neľahkého boja za záchranu života jeho staršieho ja, agentúry a budúcnosti celého sveta!

Muži v černém 3
Muži v černém 3
Muži v černém 3
Muži v černém 3
Muži v černém 3
Muži v černém 3
Muži v černém 3
Muži v černém 3
Originální název Men in Black 3
IMDb hodnocení 6.8 329,055 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 7,677 hlasů

Režisér

Obsazení

Will Smith isAgent J
Agent J
Josh Brolin isYoung Agent K
Young Agent K
Jemaine Clement isBoris The Animal
Boris The Animal
Nicole Scherzinger isBoris's Girlfriend
Boris's Girlfriend
Michael Chernus isJeffrey Price
Jeffrey Price
Alice Eve isYoung Agent O
Young Agent O

Podobné tituly

RocknRolla
16 bloků
Astronaut
Swordfish: Operace Hacker
Vetřelec vs. Lovec
Soudce Dredd
Vetřelec: Covenant
S ledovým klidem
Audience
Austin Powers – Goldmember
Vanilkové nebe
Bourák