What's happening?

Podívejte se na trailer 574 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Na doraz

Na doraz

DeadlineNov. 04, 2010USA95 Min.R
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Mierne nervovo vypätý nastávajúci otec (Robert Downey jr.) je nútený vydať sa na bláznivú cestu stopom spolu s univerzitným povaľačom (Zach Galifianakis), aby stihol narodenie svojho dieťaťa. O tom, že veci nepôjdú tak ľahko, vám snáď ani nemusím hovoriť.

Nastávajúci otec Peter Highman (Robert Downey Jr.) sa teší na príchod svojho prvého potomka, ktorý je plánovaný už o päť dní. Ponáhľa sa, aby chytil let z Atlanty domov a mohol byť s manželkou pri pôrode. Všetky jeho plány sa ale zmenia, keď na letisku stretne snaživého herca Ethana Tremblaya (Zach Galifianakis), ktorý k sebe priťahuje katastrofy ako magnet. Muži sú si podobní ako deň a noc. Peter je uhladený, usporiadaný manžel, ktorý má sem tam ľahko problém so sebaovládaním. Ethan je buď retardovaný, alebo z inej planéty, možno všetko dohromady. Každopádne je to rozporuplný človek, ktorý Peterovi urobí scénku v lietadle, vďaka ktorej majú obaja zákaz lietania. Peter nemá inú možnosť než nasadnúť do Ethanovho auta a spolu s ním a jeho psom sa vydať na dlhú cestu. Počas nej dôjde k zničeniu niekoľkých áut, jedného priateľstva a predovšetkým Peterových už tak dosť pošramotených nervov ..

Peter a Ethan jsou dva odlišní lidé. Peter je úspěšný manažer, kterému se má co nevidět narodit dítě a Ethanovi zase zemřel jeho milovaný otec. Ale kvůli sněhové bouři musí spojit své síly, aby se Peter dostal do nemocnice k porodu svého dítěte a Ethan zase hledá vhodné místo pro otcův odchod. Ovšem cestování dvou protikladů bývá někdy zajímavější, než se zdá.

Od režiséra Todda Phillipse přichází nová komedie „Na doraz“ v hlavní roli s Robertem Downeym Jr. a Zachem Galifianakisem. Tuhle nesourodou dvojici svede shoda náhod na společný road trip, který jim oběma nakonec změní život. Robert Downey Jr. hraje Petera Highmana, kterému se mělo narodit první dítě už před pěti dny. Peter spěchá na letiště v Atlantě, aby stihl let domů a mohl být u porodu se svou ženou. Jeho nejčistší záměry se ale naprosto zvrtnou, když díky náhodnému setkání se snaživým hercem Ethanem Tremblayem (Galifianakis) musí Peter opustit letadlo a vydat se s Ethanem z Atlanty na road trip, při kterém zničí několik aut, početná přátelství a Peterovy poslední nervy.

Peter (Robert Downey jr.) je vysoce postavený manažer na pracovní cestě v Atlantě. Všechno měl bezvadně naplánované, aby se dostal zpátky domů včas na narození svého dítěte. Vše mu ale pokazí sněhová bouře, kvůli které byly všechny lety zrušeny. Musí tedy jet stopem společně s Ethanem (Zach Galifianakis), se kterým cestovat není žádná hračka.

Na doraz
Na doraz
Na doraz
Na doraz
Originální název Due Date
IMDb hodnocení 6.5 319,002 hlasů
TMDb hodnocení 6.3 3,794 hlasů

Režisér

Todd Phillips
Režisér

Obsazení

Robert Downey Jr. isPeter Highman
Peter Highman
Michelle Monaghan isSarah Highman
Sarah Highman
Zach Galifianakis isEthan Tremblay
Ethan Tremblay
Charlie Sheen isCharlie Harper
Charlie Harper
Jon Cryer isAlan Harper
Alan Harper
RZA isAirport Screener
Airport Screener
Matt Walsh isTSA Agent
TSA Agent

Podobné tituly

Lost Transmissions
Strom snů
Válečný kůň
Sousedi
LEGO® Batman film
Talk Radio
Ať vejde ten pravý
Dva papežové
Oběti války
Bournův mýtus
Nezapomeň na mě
Zóna soumraku