What's happening?

Podívejte se na trailer 856 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Náhradníci

Náhradníci

Jak chcete zachránit lidstvo, když jediný, kdo je skutečný, jste vy?Sep. 24, 2009USA89 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Ľudia v nie tak vzdialenej budúcnosti už rezignovali na priame medziľudské kontakty a všetku komunikáciu a interakciu zažívajú prostredníctvom klonov – dokonalých, príťažlivo vyzerajúcich, na diaľku ovládaných robotických kópií, ktoré majú nahradiť človeka v reálnom živote. Ľudia si tak môžu dovoliť experimentovať so svojím životom z bezpečia a pohodlia svojho domova. Agent FBI Greer (Bruce Willis) vyšetruje vraždu študenta, ktorý bol v spojení s tvorcom high-tech systému klonov Canterom (James Cromwell). Netuší, že ide o začiatok série útokov na humanoidných robotov, ktoré zároveň končia smrťou ich skutočných ľudských majiteľov. Obeťou sa stáva aj robotický náhradník agenta Greera, ktorý sám vyviazne len o vlas. Musí tak po rokoch opustiť bezpečie svojho bytu a vydať sa do ulíc pátrať osobne. Prípad rieši spolu s agentkou Petersovou (Radha Mitchellová). Do ich pozornosti sa dostávajú dve protipólne postavy – bývalý šéf VSI Canter a vodca skupiny odboja proti modernému štýlu života prostredníctvom robotov prezývaný Prorok (Ving Rhames). Komu sa však dá veriť a kto je skutočný vo svete klonov?

Lidé žijí své životy vzdáleně z pohodlí svých vlastních domovů přes robotické náhradníky – sexy, fyzicky perfektní mechanické zástupce sebe sama. Je to ideální svět, kde neexistuje zločin, bolest, strach a následky. Když tuto utopii po letech přeruší první vražda, agent FBI Greer (Bruce Willis) objeví rozsáhlé spiknutí za fenoménem náhradníků a musí zrušit svého vlastního náhradníka a tím riskuje svůj život, aby odkryl záhadu.

Adaptace sci-fi novely „The Surrogates“. Děj filmu se odehráva v daleké budoucnosti, kde lidé, s leností sobě vlastní, umí vyrábět (či chcete-li klonovat) sami sebe. Ovšem tyto klony jsou daleko dokonalejší než samotní lidé. Nestárnou, jsou odolnější a poslouchají naslovo. Policejní detektiv (Bruce Willis) má také své klony, ovšem jeho povolání je na klony trochu náročnější a tak je nucen, po odstávce svého posledního dvojníka, vyrazit do světa sám, což je čin, který už léta nikdo neudělal. Samotní lidé jsou totiž od sebe izolováni ve svých domovech. Venku totiž řádí tajemný vrah, který klony ve velkém likviduje.

Zachycení světa, ve kterém lidé díky vědeckému pokroku jednají prostřednictvím svých robotických náhradníků, zatímco jsou v bezpečí domova. Avšak jednoho dne začne jejich roboty někdo likvidovat a s nimi zabíjí i jejich vlastníky. Naštěstí Bruce Willis neztratil páru a postupně rozkrývá spiknutí, které má za cíl změnit současný svět. Svět plný sexy robotů a lidí, kteří upustili od svých normálních životů.

Náhradníci
Náhradníci
Náhradníci
Originální název Surrogates
IMDb hodnocení 6.3 167,410 hlasů
TMDb hodnocení 6.1 2,208 hlasů

Režisér

Obsazení

Bruce Willis isTom Greer
Tom Greer
Radha Mitchell isJennifer Peters
Jennifer Peters
Rosamund Pike isMaggie Greer
Maggie Greer
James Cromwell isDr. Lionel Canter
Dr. Lionel Canter
Helena Mattsson isJJ the Blonde
JJ the Blonde
Boris Kodjoe isAndrew Stone
Andrew Stone
Devin Ratray isBobby Saunders
Bobby Saunders
Jack Noseworthy isMiles Strickland
Miles Strickland

Podobné tituly

Enduring Love
Jeden musí z kola ven
Rytmická sekce
Rambo: Do pekla a zpět
Správci osudu
Vetřelci
Alone
Mladé pušky
Transformers 5: Poslední rytíř
Není čas zemřít
Vetřelec: Vzkříšení
Muž se železnou maskou