What's happening?

Podívejte se na trailer 569 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Nesnesitelná krutost

Nesnesitelná krutost

Sep. 02, 2003USA100 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po procesu, ve kterém se mu opět podaří prokázat svou kvalitu a Marylin Rexrothovou doslova zruinuje, se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry. Celý film se nese v duchu velice vtipných dialogů a nečekaných dějových zvratů až k závěrečnému vyvrcholení, které diváky nepochybně zaujme.

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po procesu, ve kterém se mu opět podaří prokázat svou kvalitu a Marylin Rexrothovou doslova zruinuje, se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry. Celý film se nese v duchu velice vtipných dialogů a nečekaných dějových zvratů až k závěrečnému vyvrcholení, které diváky nepochybně zaujme. Nesnesitelná krutost z dílny Universal Pictures a Imagine Entertainment přináší několik z nejuznávanějších osobností, které v současné době ve filmovém průmyslu působí. Od držitele Oscara producenta Briana Grazera (8 Mile, Čistá duše, Grinch) přes držitele Oscara Ethana Coena a Joela Coena (Fargo, Bratříčku, kde jsi?, Big Lebowski) až po jedny z nejatraktivnějších hollywoodských hvězd, které poprvé na plátně zkoušejí svou sexuální přitažlivost navzájem , George Clooneyho a držitelku Oscara Catherine Zeta-Jonesovou.

Právník Miles Massey je bohatý, zakládá si na dokonalém zevnějšku, má bezchybnou manikúru i zářivě bílé zuby. Je specialistou na rozvody a vyhrává všechny spory, dokonce i tehdy, když je jeho mandant usvědčen z nevěry. Marylin Rexrothová je vypočítavá potvora, která se rozhodla, že si peníze na svou nezávislost vydělá rozvody s bohatými manželi. Udělala ale chybu, že si vzala jiného advokáta, a tak rozvod, při němž si slibovala dokonale oškubat svého bohatého manžela, prohrála. Ale je to profesionálka, ze své chyby se poučila. Nachystá proto na Milese dokonalou fintu, herce vydává za svého nového nastávajícího zazobaného manžela jen proto, aby se dostala na kobylku samotnému Milesovi. Ten se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry.

Veľmi úspešný prominentný rozvodový právnik z Los Angeles Miles Massey (George Clooney) na stretnutie s manželkou svojho klienta Rexa Rexrotha (Edward Herrmann) – nádhernou Marylin (Catherine Zeta-Jones), ktorá sa rozvodom snaží získať finančnú nezávislosť – rozhodne len tak nezabudne. Stane sa preňho novou výzvou! Po procese, v ktorom sa mu opäť podarí preukázať svoju kvalitu a Marylin doslova zruinovať, sa však sám neočakávane zapletie do jej rozvodovej hry – a tiež do jej mimoriadne lákavých a zvodných osídiel..

Nesnesitelná krutost
Nesnesitelná krutost
Nesnesitelná krutost
Originální název Intolerable Cruelty
IMDb hodnocení 6.2 89,840 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 894 hlasů

Režisér

Joel Coen
Režisér

Obsazení

George Clooney isMiles Massey
Miles Massey
Catherine Zeta-Jones isMarilyn Rexroth
Marilyn Rexroth
Edward Herrmann isRex Rexroth
Rex Rexroth
Geoffrey Rush isDonovan Donaly
Donovan Donaly
Richard Jenkins isFreddy Bender
Freddy Bender
Billy Bob Thornton isHoward D. Doyle
Howard D. Doyle
Stacey Travis isBonnie Donaly
Bonnie Donaly
Julia Duffy isSarah Sorkin
Sarah Sorkin

Podobné tituly

Angry Birds ve filmu
Taxi 3
Zodiac
Temný rytíř
Dolittle
Gentlemani
All the Pretty Horses
Kick-Ass
I’m Still Here
Tohle je náš svět
Mrtví neumírají
Sherlock Holmes: Hra stínů