What's happening?

Podívejte se na trailer 900 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Nezlomný

Nezlomný

Dec. 25, 2014USA138 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Příběh sleduje život Louise Zamperiniho, olympijského běžce, který byl zajat japonskými silami během druhé světové války.

Jako malý kluk byl Louis pěkný sígr, jeho výhodou bylo, že před následky svých činů dokázal skoro vždycky utéct. Toho si všiml jeho starší bratr Pete, kterého napadlo, že by běžecký talent mohl využít na závodní dráze. Dotáhl to až do amerického olympijského týmu na hry v Berlíně v roce 1936, kde mimo jiných ohromil i Hitlera. O pár let později ohromoval jeho spojence jako člen posádky amerického bombardéru operujícího v jižním Pacifiku. Když během jedné záchranné operace jeho stroj spadl do oceánu, byl Louis jedním ze tří členů posádky, kteří havárii přežili. Víc než měsíc strávil v záchranném člunu, než ho zachránila kolem plující loď. Bohužel, ta loď byla japonská. Zamperini se ocitl v zajateckém táboře, který připomínal peklo na zemi. Už tak těžké podmínky k životu se Louisovi ještě zhoršily, když se jeho věznitelé dozvěděli, že je to slavný sportovec. Chtěli ho zničit, chtěli ho zlomit. Jenže on byl prostě nezlomný.

Louis bol ako malé dieťa poriadny nezbedník. Mal však šťastie, že pred následkami svojich činov dokázal vždy rýchlo utiecť. Všimol si to aj jeho brat Pete, ktorému napadlo, že by Louis mohol využiť svoj bežecký talent na pretekanie. Dotiahol to až do amerického olympijského tímu na hry v Berlíne v roku 1936, kde okrem iných ohromil aj Hitlera. O niekoľko rokov neskôr ohromoval jeho spojencov ako člen posádky amerického bombardéra operujúceho v južnom Pacifiku. Keď počas jednej záchrannej operácie jeho stroj spadol do oceánu, bol Louis jedným z troch členov posádky, ktorí haváriu prežili. Viac ako mesiac strávil v záchrannom člne, kým ho zachránila okolo plávajúca loď. Bohužiaľ táto loď bola japonská. Ocitol sa tak v zajateckom tábore, ktorý pripomínal peklo na zemi. Už tak ťažké podmienky sa ešte viac zhoršili, keď sa ukázalo, že Louis je slávny športovec. Jeho dozorcovia sa ho snažili zničiť. Chceli ho zlomiť, lenže on bol jednoducho nezlomný…

Nezlomný
Nezlomný
Nezlomný
Nezlomný
Nezlomný
Nezlomný
Nezlomný
Originální název Unbroken
IMDb hodnocení 7.2 138,857 hlasů
TMDb hodnocení 7.5 2,837 hlasů

Režisér

Obsazení

Jack O'Connell isLouis Zamperini
Louis Zamperini
Alex Russell isPete Zamperini
Pete Zamperini
Domhnall Gleeson isRussel Allen 'Phil' Phillips
Russel Allen 'Phil' Phillips
Garrett Hedlund isJohn Fitzgerald
John Fitzgerald
Miyavi isMutsuhiro 'The Bird' Watanabe
Mutsuhiro 'The Bird' Watanabe
Finn Wittrock isFrancis 'Mac' McNamara
Francis 'Mac' McNamara
Jai Courtney isHugh 'Cup' Cuppernell
Hugh 'Cup' Cuppernell
Maddalena Ischiale isLouise Zamperini
Louise Zamperini
Vincenzo Amato isAnthony Zamperini
Anthony Zamperini
Sophie Dalah isVirginia
Virginia

Podobné tituly

Romeo a Julie
Sladký ničema
Syriana
Rambo III
Wall Street: Peníze nikdy nespí
Letec
Lid versus Larry Flynt
Joker
1917
Òlòtūré
Tři králové
Zbytečnosti