What's happening?

Podívejte se na trailer 601 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Neznámý svůdce

Neznámý svůdce

Neznámy zvodcaApr. 12, 2007USA109 Min.R
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Umenie pretvarovať sa a absolútne uveriteľne vkĺznuť do kože niekoho iného ovláda krásna reportérka Rowena Priceová (Halle Berry) absolútne dokonale. Keď sa dozvie, že ktosi brutálne zavraždil jej kamarátku z detstva Grace (Nicki Aycox) rozhodne a zavesiť na päty potenciálnemu vrahovi a posvietiť si naňho! Vie totiž, že Grace mala pomer s mocným šéfom jednej z najvychytenejších reklamných agentúr Harrisonom Hillom (Bruce Willis), ktorého skvelá kariéra i nákladný život rovnakou mierou závisia od vôle jeho hriešne bohatej manželky Mie (Paula Miranda). Ak by sa o jeho nevere – ani prvej, a určite ani poslednej – Mia dozvedela, mohol by Harrison o všetko prísť… Grace si preto nepochybne koledovala o poriadny problém, keď sa ho krátko nato, ako ju tento šarmantný darebák opustil, pokúsila vydierať! Rowena si je temer stopercentne istá, že Harrison práve z tohto dôvodu Grace zabil, a tak sa pod falošným menom zamestná v jeho firme a začne ho spolu so svojím svojráznym kolegom a priateľom Milesom Haleym (Giovanni Ribisi) sledovať. No a keďže sa Harrison a Grace zoznámili cez internet, začne s ním Rowena flirtovať online tiež! Odštartuje tým napínavú hru na mačku a myš, ktorá nielenže je doslova posiata množstvom falošným stôp, ale v ktorej je tiež čoraz menej jasné, kto je vlastne mačkou a kto myšou…!

Jak daleko byste byli ochotni zajít, abyste udrželi tajemství? Když se investigativní novinářka Rowena Price (Halle Berry) dozví, že vražda její kamarádky by mohla mít souvislost s mocným reklamním magnátem Harrisonem Hillem (Bruce Willis), rozhodne se za asistence svého kolegy Milese Haleyho (Giovanni Ribisi) přijít pravdě na kloub. V přestrojení za Katherine, brigádnici v Hillově agentuře, a Veronicu, s níž Hill flirtuje po internetu, se jí podaří obklíčit svou kořist ze všech stran – jen aby zjistila, že není jediná, kdo se v téhle hře vydává za někoho jiného. Čím blíže se dostáváme k pravdě, tím více se ukazuje, kam až jsou lidé ochotni zajít, aby nevyšla najevo.

Rowena je investigativní novinářka, která své články vydává pod pseudonymem David Shane. Několik měsíců pracovala na reportáži, která měla odhalit homosexualitu jednoho senátora, který bojuje právě proti homosexuálům. Její článek byl ale zastaven, takže Rowena dává v opilosti výpověď a jede domů. V metru narazí na kamarádku z dětství, která se jí svěří s tím, že se po internetu seznámila s Harrisonem Hillem, který je velmi bohatý, známý a ženatý. Harrison a Grace spolu udržovali milenecký poměr, ale on se jí náhle začal vyhýbat. Grace chce, aby o tom Rowena napsala. Po několika dnech Rowena zjistí, že někdo Grace zabil a snažil se její tělo schovat v řece. Grace byla dokonce těhotná. Rowena se tedy rozhodne dokázat, že Grace zabil Hill. Roweně jako vždy pomáhá její kamarád Miles, který je odborníkem na počítače a umí zjistit úplně všechno. Miles Rowenu miluje, ale ona nic netuší. Rowena se nechá zaměstnat u Hilla ve společnosti a tam se jí podaří dostat se k němu blíž, dokonce spolu naváží milostný poměr. Rowena si s ním píše i na online seznamce, kde se seznámil s Grace. Rowena na seznamce předstírá, že je bývalá stážistka, která s Hillem spala. Hill ale nakonec zjistí, že ho Rowena sleduje a myslí si, že jde o průmyslovou špionáž. Hill tedy s Rowenou skončil, ale to je problém, protože se mu Rowena nedostala do počítače a chybí jí důkazy o jeho emailové korespondenci s Grace. Miles to tedy zkusí sám a zkouší se dostat Hillovi do počítače, ale Hill je velmi opatrný, takže se to nepovede ani Milesovi. Zatímco je Miles u Hilla, dorazí Rowena k Milesovi domů a otevře si klíčem schovaným nad dveřmi. Rowena v Milesově bytě zjistí, že ji Miles naprosto zbožňuje, jde až o posedlost. Rowena podle fotek v Milesově počítači navíc zjistí, že měl sex s Grace, což jí nikdy nepřiznal. Grace kdysi přebrala Roweně přítele a Miles Roweně tvrdil, že s ní není v kontaktu, protože je na straně Roweny. Rowena z bytu odešla znechucená a Milese už nechce nikdy vidět. I když Roweně chybí důkazy o emailové korespondenci mezi Grace a Hillem, jde na policii a pomocí online seznamky naláká Hilla do pasti. Hill je zatčen a nakonec i odsouzen za vraždu Grace..

 

Neznámý svůdce
Neznámý svůdce
Neznámý svůdce
Neznámý svůdce
Neznámý svůdce
Neznámý svůdce
Neznámý svůdce
Neznámý svůdce
Originální název Perfect Stranger
IMDb hodnocení 5.7 44,386 hlasů
TMDb hodnocení 5.7 536 hlasů

Režisér

James Foley
Režisér

Obsazení

Halle Berry isRowena Price
Rowena Price
Bruce Willis isHarrison Hill
Harrison Hill
Giovanni Ribisi isMiles Haley
Miles Haley
Kathleen Chalfant isElizabeth Clayton
Elizabeth Clayton
Gordon MacDonald isSenator Sachs
Senator Sachs

Podobné tituly

Zlí hoši
Appleseed Saga: Ex Machina
Bourneův odkaz
Zóna soumraku
Nová dcera
Rytmická sekce
Náhradníci
Minority Report
Denní světlo
Zabiji Nixona
Elitní zabiják
Year of the Dragon