What's happening?

Podívejte se na trailer 721 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Noční jízda

Noční jízda

Apr. 10, 2014UK85 Min.R
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Ivan Locke (Tom Hardy) zanechá významnú stavebnú prácu v Birminghame a rozhodne sa odísť do Londýna. Počas cesty, kedy sa snaží triediť svoje osobné a profesijné problémy na svojom mobilnom telefóne, sa začne jeho imaginárny rozhovor s mŕtvym otcom..

Ivan Locke má manželku, dva syny a dobrou práci. Je noc a Locke je na cestě z Birminghamu do Londýna. V autě uskuteční několik důležitých telefonických hovorů, které mu od základu změní život. Hovoří se ženou Katarinou, syny, s bývalou kolegyní Bethan, ale i s šéfem Garethem a kolegou Donalem. Z pozice spolujezdce divák sleduje Lockovu upřímnou, ale i neúprosnou snahu prosadit rozhodnutí, které před několika málo hodinami učinil. Locke pociťuje, co znamená rozdíl mezi nikdy a jednou…

Ivan Locke (Tom Hardy) je vzorný otec rodiny a úspěšný podnikatel ve stavebnictví. V nejdůležitějším okamžiku své kariéry zvedne zvonící telefon a rozhovor, který následuje, odstartuje sérii událostí, jež pomalu vnesou světlo do dřívějších mužových tajemství. Jeho kariéra, rodina i duše se zmítá v krizi. Vyjde najevo, jak může jediné chybné rozhodnutí vést k úplnému zborcení pečlivě vybudovaného, záviděníhodného života.

Ivan Locke má manželku, dva syny a dobrou práci. Je noc a Locke je na cestě z Birminghamu do Londýna. V autě uskuteční několik důležitých telefonických hovorů, které mu od základu změní život. Hovoří se ženou Katarinou, syny, s bývalou kolegyní Bethan, ale i s šéfem Garethem a kolegou Donalem. Z pozice spolujezdce divák sleduje Lockovu upřímnou, ale i neúprosnou snahu prosadit rozhodnutí, které před několika málo hodinami učinil. Locke pociťuje, co znamená rozdíl mezi nikdy a jednou… Uznávaný scenárista a režisér Steven Knight dokazuje, že k natočení silného snímku „stačí“ čtrnáct dní, skvělý herec (excelující Tom Hardy), výborný scénář a malý prostor kabiny auta. Světla podél dálnice dodávají filmu až mystickou atmosféru, která provází Lockův přechod mezi dvěma životy. Neuvěřitelně lidské drama, které v divákovi vyvolává mnoho otázek o vlastních životních postojích, bylo od své premiéry na loňském MFF v Benátkách uvedeno na mnoha filmových festivalech.

Noční jízda
Noční jízda
Originální název Locke
IMDb hodnocení 7.1 132,009 hlasů
TMDb hodnocení 6.9 1,700 hlasů

Režisér

Steven Knight
Režisér

Obsazení

Tom Hardy isIvan Locke
Ivan Locke
Ruth Wilson isKatrina (voice)
Katrina (voice)
Andrew Scott isDonal (voice)
Donal (voice)
Olivia Colman isBethan (voice)
Bethan (voice)
Tom Holland isEddie (voice)
Eddie (voice)
Ben Daniels isGareth (voice)
Gareth (voice)
Bill Milner isSean (voice)
Sean (voice)
Alice Lowe isSister Margaret (voice)
Sister Margaret (voice)
Danny Webb isCassidy (voice)
Cassidy (voice)
Lee Ross isPC Davids (voice)
PC Davids (voice)

Podobné tituly

Alone
Michael Clayton
Dannyho parťáci 3
The Magic Flute
Jmenuji se Sam
Nebezpečný náklad
Chlast
Bournův mýtus
Purpurová barva
Manažeři
Terminal
Podraz