What's happening?

Podívejte se na trailer 978 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Nymfomanka, část I.

Nymfomanka, část I.

Dec. 25, 2013Denmark118 Min.Not Rated
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Prvá časť dvojdielneho filmu s názvom Nymfomanka je príbeh zaoberajúci sa štúdiom ženskej sexuality. Hlavná ženská postava Joe (Charlotte Gainsbourg) leží na ulici dobytá a pomoc jej poskytne náhodný okoloidúci pán Seligman (Stellan Skarsgard), ktorý ju odnesie do svojho bytu a ošetrí. V priateľskej konverzácií mu Joe začne opisovať svoj sexuálny život od detstva až po súčasnosť.

Jednoho chladného zimního večera objeví starý okouzlující mládenec Seligman (Stellan Skarsgård) při své procházce v aleji zbitou Joe (Charlotte Gainsbourg), která sama sobě diagnostikovala nymfomanii. Seligman vezme zbědovanou Joe k sobě domů, kde se jí pokouší vyčistit a ovázat rány. A ona mu za jeho starostlivost začne vyprávět svůj příběh. Film je divokou a poetickou kronikou sexuálních a erotických zážitků Joe od útlého věku až do jejích 50 let.

Otevřená studie ženské sexuality, prostřednictvím hlavní postavy. Hlavní hrdinku Joe najde zmlácenou v parku, starší muž jménem Seligman. Nymfomanka Joe odhaluje samotářskému intelektuálovi tajemství svého pokrouceného životního osudu, plného sexuálních prožitků. Vyprávění Joe je rozděleno do osmi kapitol, ve kterých se postupně dostáváme od jejího mládí a dospívání až k dospělosti.

Nymfomanka představuje příběh ženy (Charlotte Gainsbourgová), kterou jeden obyčejný muž, laický intelektuál (Stellan Skarsgård), našel na zemi ve sněhu zbitou a napůl v bezvědomí. Poté, co ji vezme k sobě domů, zaposlouchá se do jejího vyprávění. Žena se sama diagnostikovala jako nymfomanka a její život se točí okolo mnoha sexuálních dobrodružství.

Nymfomanka, část I.
Nymfomanka, část I.
Nymfomanka, část I.
Nymfomanka, část I.
Nymfomanka, část I.
Originální název Nymphomaniac: Vol. I
IMDb hodnocení 6.9 114,477 hlasů
TMDb hodnocení 6.9 2,306 hlasů

Podobné tituly

Spojenci
Muž se železnou maskou
Divoši
Švindlíři
Správná volba
Blíženec
Duše
Vzkaz v láhvi
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
Dospívání po americku
Snowden
Nebezpečná metoda