What's happening?

Podívejte se na trailer 1026 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Obr Dobr

Obr Dobr

Svět je obrovitější, než si dokážete představit.Jun. 01, 2016USA117 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Môže malé dievčatko zvíťaziť nad hroznými, ozrutnými obrami – ľudožrútmi, ktorí šíria strach po celej krajine? Máte pravdu – nemôže. Iba ak … iba ak by jej pomohol dobrý kamarát, rovnako veľký ako oni – Kamoš Obor. Ale nemyslite si, že malá Sophia sa bude nejako veľmi báť! Kamoš Obor je totiž veľmi zábavný spoločník a Sophiu i vás často rozosmeje. No a pretože má rád deti, určite sa stane aj vaším kamarátom.

Film vypráví pohádkový příběh malé dívky Sofie a obra, který jí představuje divy a nástrahy země obrů. Obr BFG je velkým a přátelským obrem a není jako ostatní obyvatelé země obrů. Měří ve stoje čtyřiadvacet stop, má obrovité uši a vytříbený smysl pro vůně. Je nejmenším ze všech obrů v zemi a je vegetarián. Po svém příjezdu do země obrů má Sophie zpočátku strach, ale zjistí, že BFG je docela okouzlující. Učí Sophii vše o magii snů. A protože žili oba až do té doby sami ve svém vlastním světě, náklonnost jednoho k druhému rychle roste.

Příběh mladé dívky a laskavého obra známého jako Obr Dobr, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu s cílem zajmout zlé lidožroutské obry, kteří pronikají do světa lidí.

Vydejte se spolu se Sofií do magického světa Obra Dobra, laskavého, ale trochu popleteného obra, který umí lidem namíchat ty nejkrásnější sny. Aby do našeho světa nepronikli jeho zlí lidožraví bratři, musí se Sofií vymyslet plán, jak jim v tom jednou provždy zabránit. Držte si klobouky, čoklověci, dobrodružná výprava dvou přátel začíná!

Ve filmu se spojuje talent tří velkých vypravěčů – Roalda Dahla, Walta Disneye a Stevena Spielberga, aby na filmovém plátně ožila Dahlova klasika. Film vypráví pohádkový příběh malé dívky Sofie a obra, který jí představuje divy a nástrahy země obrů. Obr BFG je velkým a přátelským obrem a není jako ostatní obyvatelé země obrů. Měří ve stoje čtyřiadvacet stop, má obrovité uši a vytříbený smysl pro vůně. Je nejmenším ze všech obrů v zemi a je vegetarián. Po svém příjezdu do země obrů má Sophie zpočátku strach, ale zjistí, že BFG je docela okouzlující. Učí Sophii vše o magii snů. A protože žili oba až do té doby sami ve svém vlastním světě, náklonnost jednoho k druhému rychle roste.

Obr Dobr
Obr Dobr
Obr Dobr
Originální název The BFG
IMDb hodnocení 6.4 75,574 hlasů
TMDb hodnocení 6.2 2,383 hlasů

Režisér

Obsazení

Jemaine Clement isFleshlumpeater
Fleshlumpeater
Bill Hader isBloodbottler
Bloodbottler
Chris Shields isGeneral #1
General #1
Matt Frewer isGeneral #2
General #2
Geoffrey Wade isGeneral #3
General #3

Podobné tituly

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Muž na laně
Goemon
Čarodějův učeň
Zelená zóna
Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod
Spirit – divoký hřebec
Sebevražedný oddíl
Vodní svět
Pan Popper a jeho tučňáci
Harry Potter a Relikvie smrti – část 1
Fatima