What's happening?

Podívejte se na trailer 691 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Palm Springs

Palm Springs

Jan. 26, 2020USA90 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Mladý a odvázaný Nyles se na svatbě setkává se sympatickou dívkou jménem Sarah. Začínají si spolu užívat hezký večer, když v tom se semele něco šíleného. Sarah se druhý den probouzí, ale zjišťuje, že prožívá včerejšek úplně znovu. Dostala se totiž do stejné časové smyčky, v jaké je Nyles již dlouhou dobu.

Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany… Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky.

V Palm Springs se koná velká svatba, všichni jsou jaksepatří natěšeni, nicméně dva hosté nejsou celou událostí dvakrát nadšeni. První je Nyles (Andy Samberg) a druhou Sarah (Cristin Milioti). Okolnosti je svedou k sobě a dvojice se ocitá sama na pláži v romantické chvilce. V tu chvíli se však neznámo odkud objevuje maskovaný Roy, který na Nylese zaútočí lukem a šípy. Zraněný Nylese utíká do podivně zářící jeskyně, přičemž varuje Sarah, aby ho nenásledovala. Ta však jeho rady neuposlechne.

Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Palm Springs
Originální název Palm Springs
IMDb hodnocení 7.5 23,457 hlasů
TMDb hodnocení 7.6 357 hlasů

Podobné tituly

Hook
Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina
Charlieho andílci: Na plný pecky
Zóna soumraku
Table for Five
Nesnesitelná krutost
Návrat do budoucnosti II
Finty Dicka a Jane
Aloha
V kůži Johna Malkoviche
She’s So Lovely
Sindibád: Legenda sedmi moří