What's happening?

Podívejte se na trailer 964 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Plán útěku 2

Plán útěku 2

Je zpátky.Jun. 05, 2018China93 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Ray Breslin je neustále na útěku – živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci – nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Raye Breslina tak znovu vede směrem dovnitř…

Po svém zážitku s útěkem ze zdánlivě neproniknutelného vězení Ray Breslin (Sylvester Stallone) vytvořil vlastní tým. Jeho spolupracovníci se specializují na osvobozování lidí z nejpečlivěji střežených vězení. Ale podobná práce se pochopitelně neobejde bez rizik. Když je Rayův kolega Shu Ren (Huang Xiaoming) unesen a převezen do počítačem ovládaného, vysoce rafinovaného vězeňského komplexu, který má schopnost měnit tvar, Ray se mu vydává na pomoc. Ačkoliv nepůjde o lehký úkol, Ray na záchranu Shu Rena naštěstí nebude sám.

Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu – priamo dovnútra väzenia Hádes.

Plán útěku 2
Plán útěku 2
Plán útěku 2
Plán útěku 2
Plán útěku 2
Plán útěku 2
Originální název Escape Plan 2: Hades
IMDb hodnocení 3.8 26,616 hlasů
TMDb hodnocení 4.9 860 hlasů

Režisér

Obsazení

Dave Bautista isTrent DeRosa
Trent DeRosa
Jesse Metcalfe isLuke Walken
Luke Walken
Wes Chatham isJaspar Kimbral
Jaspar Kimbral
Titus Welliver isThe Zookeeper
The Zookeeper
Chen Tang isYusheng Ma
Yusheng Ma

Podobné tituly

Vetřelec vs. Lovec
Elysium
Gentlemani
Star Wars: Poslední z Jediů
Barry Seal: Nebeský gauner
Na špatné straně
The Owners
Elitní zabiják
Renesance
Muž se železnou maskou
Rambo II
Ztracený svět: Jurský park