What's happening?

Podívejte se na trailer 765 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Podraz

Podraz

Oct. 17, 2011USA85 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Skupina priateľov sa zapletie do nebezpečnej diamantovej lúpeže, z ktorej sa nemusia dostať živí.

Parta tří zlodějů a nerozlučných kamarádů z dětství provede loupež diamantů. Po zdařilé akci jeden z nich chladnokrevně oddělá své parťáky a v domnění, že se jich zbavil navždy, pláchne i s tučným lupem neznámo kam. Sonny (Curtis „50 Cent“ Jackson) však přežil a jediné, po čem teď touží, je pomsta. Za zády mu navíc stojí Biggs (Bruce Willis), největší boss celého podsvětí, který chce dostat zpět to, co mu patří …

Hlavní hrdina, zloděj Sonny (50 Cent), připravil dokonale naplánovanou loupež. Bohužel však nepočítal s tím, že jeden z jeho parťáků ho zradí. Je rozhodnut získat všechny peníze pro sebe, proto Sonnyho postřelí a zbytek bandy zabije. Ten ale přežije. Vydává se získat peníze zpět a pomstít se. Na záda mu navíc dýchá drsný mafián (Bruce Willis), který je přesvědčen, že za tímto podrazem stojí právě on.

Snímek Setup vypráví o pohnutém osudu tří kamarádů, o osudu plném sobeckosti, zrady a pomsty. Parta tří zlodějů, kamarádů z dětství, provede loupež diamantů, netuší však, že se tím zapletou do mnohem vyšší hry. Loupež byla past, při které měli dva členové týmu zemřít rukou jejich kamaráda. Jeden z nich však přežije, a tak nezbývá nic jiného než se pomstít. Motivem byly peníze, avšak při pomstě nepůjde o byznys, tentokrát to je osobní.

Podraz
Originální název Setup
IMDb hodnocení 4.4 20,337 hlasů
TMDb hodnocení 4.8 266 hlasů

Podobné tituly

Skyfall
Greyhound: Bitva o Atlantik
Zakladatel
Střílej, abys přežil
RocknRolla
Východní přísliby
Final Cut – Dámy a pánové
Černý déšť
You Should Have Left
Pravdivé lži
Hledám Amy
Kambakkht Ishq