What's happening?

Podívejte se na trailer 605 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Pravdivé lži

Pravdivé lži

Jul. 15, 1994USA141 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Zvláštní agent Harry Tasker vede dvojí život. Plynule mluví šesti jazyky, je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión pro vládní organizaci nejvyššího utajení, ale jeho žena Helen už patnáct let věří tomu, že má za muže obyčejného nudného obchodníka s počítači. Harry má všechny schopnosti, prostředky a odvahu chránit svoji zemi… jen jestli dokáže ochránit také svoje manželství?

Tajný agent Arnold Schwarzenegger je postrachem teroristů – jen manželka ho nebere vážně… Harry Tasker pracuje pro vládní agenturu zabývající se bojem s mezinárodním nukleárním terorizmem. Jeho život stále visí na vlásku, Harry jde z přestřelky do přestřelky a odvážně uniká po střechách i v rychlých autech. Manželka Helen však žije v přesvědčení, že má doma nudného obchodníka s počítači a začne podléhat nápadníkovi Simonovi, zbabělému obchodníčkovi s ojetými vozy, který jí namluví, že je tajný agent. Nebohý Harry se tak uprostřed akce proti arabským teroristům zmítá v pochybnostech o věrnosti milované ženy. Nebýt akce Rudého džihádu, který Taskerovi unese na ostrůvek u Floridy, nedokázali by se ti dva asi už nikdy dohodnout. Už proto, že Harry nalíčí spolu s kolegy na manželku past, do které málem spadne sám… Akční opus, v němž Cameron předvádí své režijní mistrovství a Schwarzenegger prokazuje, že mu přibývající léta neubírají na síle, ale přidávají na šarmu.

Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger) pracuje pre vládnu agentúru zaoberajúcu sa bojom s medzinárodným nukleárnym terorizmom. Jeho život stále visí na vlásku, Harry ide z prestrelky do prestrelky a odvážne uniká po strechách i v rýchlych autách. Manželka Helen (Jamie Lee Curtisová) však žije v presvedčení, že má doma nudného obchodníka s počítačmi, a začne podliehať nápadníkovi Simonovi (Bill Paxton), zbabelému obchodníkovi s ojazdenými autami, ktorý jej nahovorí, že je tajný agent. Chudák Harry sa tak uprostred akcie proti arabským teroristom zmieta v pochybnostiach o vernosti milovanej ženy. Nebyť akcie teroristu Aziza (Art Malik), ktorý Taskerovcov unesie na ostrovček pri Floride, nedokázali by sa tí dvaja asi už nikdy dohodnúť. Už preto, že Harry nastraží spolu s kolegami na manželku pascu, do ktorej takmer spadne sám…

Pravdivé lži
Pravdivé lži
Pravdivé lži
Pravdivé lži
Pravdivé lži
Pravdivé lži
Pravdivé lži
Pravdivé lži
Pravdivé lži
Pravdivé lži
Originální název True Lies
IMDb hodnocení 7.2 232,404 hlasů
TMDb hodnocení 7 2,526 hlasů

Režisér

James Cameron
Režisér

Obsazení

Jamie Lee Curtis isHelen Tasker
Helen Tasker
Tom Arnold isAlbert Gibson
Albert Gibson
Tia Carrere isJuno Skinner
Juno Skinner
Art Malik isSalim Abu Aziz
Salim Abu Aziz
Eliza Dushku isDana Tasker
Dana Tasker
Charlton Heston isSpencer Trilby
Spencer Trilby
Marshall Manesh isJamal Khaled
Jamal Khaled

Podobné tituly

Podraz
Terminátor 5: Genisys
Avengers: Infinity War
Podfu(c)k
Blade Runner
Hráči
Ten, kdo mě hlídá
Mr. & Mrs. Smith
Rytmická sekce
Bronson
Tenkrát v Kalifornii
Kick-Ass 2