What's happening?

Podívejte se na trailer 1000 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Psí poslání

Psí poslání

Jan. 19, 2017USA100 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Film režiséra Lasse Hallströma Psí poslání vypráví cituplný a překvapivý příběh jednoho věrného psa (namluvil Josh Gad), který nachází smysl své existence prostřednictvím životů lidí, které učí smát se a milovat. Během pěti desetiletí nás jeden hlas, hlas neúnavného psa, zavede na strhující a povznášející cestu, na které promlouvá k srdci všech lidí, kteří kdy milovali nějaké zvíře. Přestože se během těch let postupně reinkarnuje do několika psů různých ras, je to jeho pevné pouto se spřízněnou duší jménem Ethan, které přenáší a inspiruje jednoho psa na jeho cestě za nalezením vlastního poslání a skutečného smyslu existence a pro svého chlapce.

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Ve filmovém zpracování oblíbené knihy W. Bruca Camerona přináší renomovaný režisér Lasse Hallström příběh oddaného chlupáče, který na svět přišel hned několikrát. Jeho dojemné a vtipné vyprávění nám připomene, že láska nikdy neumírá, skuteční přítelé nás neopustí a každé stvoření má na světě svoje jedinečné poslání.

Všetci psi idú do neba… teda okrem tých, ktorí si ešte nesplnili poslanie tu na zemi! Vo filmovom spracovaní obľúbenej knihy W. Bruca Camerona prináša renomovaný režisér Lasse Hallström na plátna kín príbeh oddaného chlpáča, ktorý postupne prichádza na to, že na svet prišiel preto, aby ľudí učil smiať sa a milovať. Duchaplné, dojímavé, a neraz aj vtipné rozprávanie jedného psa ponúka jeho vlastný psí pohľad na medziľudské a ľudsko-psie vzťahy. Okrem iného nám pripomína, že láska nikdy neumiera, skutoční priatelia nás nikdy neopustia a každé stvorenie má na svete svoje jedinečné poslanie.

Psí poslání
Psí poslání
Psí poslání
Psí poslání
Psí poslání
Psí poslání
Psí poslání
Psí poslání
Originální název A Dog's Purpose
IMDb hodnocení 7.2 61,624 hlasů
TMDb hodnocení 7.5 2,145 hlasů

Režisér

Obsazení

Josh Gad isDogs: Bailey / Buddy / Tino / Ellie (voice)
Dogs: Bailey / Buddy / Tino / Ellie (voice)
K.J. Apa isTeen Ethan
Teen Ethan
Britt Robertson isTeen Hannah
Teen Hannah
Dennis Quaid isAdult Ethan
Adult Ethan
Peggy Lipton isAdult Hannah
Adult Hannah
Juliet Rylance isElizabeth - Ethan's Mom
Elizabeth - Ethan's Mom
Luke Kirby isJim - Ethan's Dad
Jim - Ethan's Dad

Podobné tituly

Troja
Zmenšování
Pravidla mlčení
Youth Without Youth
Mimi šéf: Rodinný podnik
Judgment in Berlin
Portrét dívky v plamenech
Dunkerk
All the Pretty Horses
Wall Street
Mrtví neumírají
Pravdivý příběh