What's happening?

Podívejte se na trailer 849 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Rambo: Poslední krev

Rambo: Poslední krev

Zbývá ještě jedna bitvaSep. 19, 2019USA101 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu.

John Rambo (Sylvester Stallone) je doma v Arizoně, žije na farmě a pomáhá vychovávat Gabrielle (Yvette Monreal), dceru své mexické hospodyně. Snaží se vyhnat z hlavy démony z války, což zvládá za pomocí léků, péče o koně a podpory svých blízkých. Pak se ale Gabrielle zatoulá do Mexika a padne do rukou obchodníků s bílým masem. Období klidu končí. John bere nůž a vyráží ji zachránit.

John Rambo sa konečne vrátil domov. Usadil sa na ranči v Arizone a démonov zo svojej zabijackej minulosti sa snaží vyhnať pokojným životom kovboja v americkom zapadákove. Nájde si aj niekoľko ľudí, ktorých má rád a na ktorých mu záleží. Má šancu dosiahnuť vnútorný pokoj. A práve obyčajný pocit, že má konečne pre čo žiť, ho neľútostne vráti tam, odkiaľ sa snaží utiecť. Do sveta zabíjania. Dcéra jeho dávneho priateľa totiž nedbá na výstrahy a vydá sa za hranice do Mexika, kde ju unesie miestna mafia. Únosy dievčat na nútenú prostitúciu robia zločinci v Mexiku bežne, v tomto prípade však majú obrovskú smolu.

Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Rambo: Poslední krev
Originální název Rambo: Last Blood
IMDb hodnocení 6.2 67,912 hlasů
TMDb hodnocení 6.3 2,039 hlasů

Režisér

Obsazení

Paz Vega isCarmen
Carmen
Sergio Peris-Mencheta isHugo Martínez
Hugo Martínez
Adriana Barraza isMaría Beltrán
María Beltrán
Joaquín Cosío isDon Manuel
Don Manuel
Pascacio López is'El Flaco'
'El Flaco'
Óscar Jaenada isVíctor Martínez
Víctor Martínez

Podobné tituly

Year of the Dragon
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
Na konci cesty
Blade Runner
Skvělí chlapi
Vztekle tvá
Velká čínská zeď
12 opic
Školní nářez
Vanilkové nebe
Valkýra
Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy