What's happening?

Podívejte se na trailer 467 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Ratchet a Clank: Strážci galaxie

Ratchet a Clank: Strážci galaxie

Apr. 13, 2016Hong Kong94 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Animovaný snímek, podle snejnojmenné videoherní série, Ratchet a Clank vypráví příběh dvou ne tak úplně hrdinech, kteří se snaží zastavit zlého Chairman Dreka od ničení všech planet v galaxii Solana. Když tito dva narazí na nebezpečné zbraně schopné zničit celé planety, musí spojit své síly s týmem různorodých hrdinů s názvem Galaktičtí Strážci, aby zachránili celou galaxii. Při jejich putování za záchranou se učí o hrdinství, přátelství a důležitosti objevování vlastní identity.

Ratchet & Clank vypráví příběh dvou nepravděpodobných hrdinů (Ratchet ­‐ mechanik, Clank – robot), kteří se snaží zastavit odporného cizince Dreka od zničení všech planet v Solana Galaxii. Když narazí na nebezpečné zbraně schopné zničit celé planety, musí spojit své síly s týmem hrdinů s názvem Strážci galaxie, aby galaxii zachránili. Během jejich cesty se dozvíme mnoho o hrdinství, přátelství a důležitosti objevování vlastní identity.

Animovaný snímek Ratchet & Clank vypráví příběh dvou nepravděpodobných hrdinů snažících se zastavit nebezpečné vetřelce, kteří chtějí zničit planetu Solana. Když tito dva kamarádi, něco jako fenek Ratchet a robot Clank, narazí na nebezpečné zbraně schopné zničit celou jejich planetu, musí spojit své síly s týmem profesionílních hrdinů, kteří si říkají Galaktičtí Strážci, aby zachránili celou galaxii. Cestou za záchranou se všichni hrdinové budou učit o všech stránkách přátelství a významu objevování vlastní identity.

Animovaná rozprávka Ratchet a Clank: Strážcovia Galaxie rozpráva príbeh dvoch najnepravdepodobnejších hrdinov snažiacich sa zastaviť nebezpečných votrelcov, ktorí chcú zničiť planétu Solana. Keď títo dvaja kamaráti, lišiak Ratchet a robot Clank, narazia na nebezpečné zbrane schopné zničiť celú ich planétu, musia spojiť svoje sily s týmom profesionálnych hrdinov, ktorí si hovoria Galaktickí Strážcovia, aby zachránili celú galaxiu. Cestou za záchranou sa budú učiť o všetkých stránkach priateľstva a významu objavovania vlastnej identity.

Ratchet a Clank: Strážci galaxie
Originální název Ratchet & Clank
IMDb hodnocení 5.6 9,681 hlasů
TMDb hodnocení 5.6 421 hlasů

Režisér

Kevin Munroe
Režisér

Obsazení

James Arnold Taylor isRatchet (voice)
Ratchet (voice)
David Kaye isClank (voice)
Clank (voice)
Armin Shimerman isDr. Nefarious (voice)
Dr. Nefarious (voice)
Sylvester Stallone isVictor Von Ion (voice)
Victor Von Ion (voice)
Rosario Dawson isElaris (voice)
Elaris (voice)
John Goodman isGrimroth (voice)
Grimroth (voice)
Bella Thorne isCora (voice)
Cora (voice)
Paul Giamatti isChairman Drek (voice)
Chairman Drek (voice)
Jim Ward isCaptain Qwark (voice)
Captain Qwark (voice)
Marc Graue isMr. Zurkon (voice)
Mr. Zurkon (voice)

Podobné tituly

Podraz
Dogma
Lví král
Star Trek X – Nemesis
Draci: Dar Noční fůrie
Kovbojové a vetřelci
Balada o Cable Hogueovi
Vice
Zjizvená tvář
Pláž
Návrat do budoucnosti
Vyšinutý