What's happening?

Podívejte se na trailer 567 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Red 2

Red 2

Jul. 18, 2013USA116 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Nabitá akčná komédia RED 2 je pokračovaním celosvetovo úspešného filmu o bývalom agentovi CIA, ktorý stále leží niekomu v žalúdku. Frank Moses dáva znovu dohromady svoj svojrázny tím elitných tajných agentov. Ich prvou úlohou je prežiť a hneď tým druhým je vypátrať stratenú smrtiaca zbraň budúcej generácie, ktorá môže zmeniť rozloženie síl vo svete. Budú musieť odolať hordám nemilosrdných zabijakov, teroristov a po moci bažiacich vládnych úradníkov, túžiacich vyskúšať si technologicky vyspelú superzbraň. Misia zavedie Franka a ostatných z tímu RED do Londýna, Paríža a Moskvy. Ich nepriatelia majú palebnú aj početnú prevahu, navyše majú Frank a jeho partia problémy aj tak trochu sami so sebou. Ak chcú agenti zachrániť svet a zostať pritom na žive, nezostáva im nič iné, než sa spoľahnúť na svoju vynaliezavosť a dôvtip, na zručnosti zo starej školy. A na trochu  dynamitu.

Nabitá akční komedie RED 2 je pokračováním celosvětově úspěšného filmu o bývalém agentovi CIA, který stále leží někomu v žaludku. Frank Moses dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních tajných agentů. Jejich prvním úkolem je přežít a hned tím druhým je vypátrat ztracenou smrtící zbraň příští generace, která může změnit rozložení sil ve světě. Budou muset odolat hordám nemilosrdných zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, toužících vyzkoušet si technologicky vyspělou superzbraň. Mise zavede Franka a ostatní RED do Londýna, Paříže a Moskvy. Jejich nepřátelé mají palební i početní převahu, navíc mají Frank a ostatní problémy i tak trochu sami se sebou. Chtějí-li agenti zachránit svět a zůstat přitom na živu, nezbývá jim nic jiného, než se spolehnout na svou vynalézavost a důvtip, na dovednosti ze staré školy. A na trochu toho dynamitu.

Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit.

Bývalý agent Frank Moses žije poklidný život po boku své přítelkyně Sarah a status nebezpečného důchodce hodil za hlavu. To se mu taky daří, dokud se neobjeví paranoidní kamarád Marvin. Je jasné, že události brzy naberou rychlý spád. Po Frankovi, který je i nadále na listině stíhaných osob, jdou vládní agent a najatý korejský zabiják. Aby toho nebylo málo, do hry se vrací i Victorie, kterou si zase na Franka najala britská špionážní rozvědka MI6. Frank, Sarah a Marvin budou mít opět plné ruce práce. Do cesty se jim ještě postaví dávná Frankova láska ruská agentka Katja a především geniální fyzik a padouch profesor Bailey, který se chce za pomoci vysoce účinné bomby pomstít za své dlouholeté věznění. Chtějí-li agenti zachránit svět a zůstat přitom na živu, nezbývá jim nic jiného, než se spolehnout na svou vynalézavost, důvtip i na trochu toho dynamitu…

Frank Moses (Bruce Willis) se konečně snaží užívat si důchod se svojí novou partnerkou Sarah (Mary-Louise Parker). To mu ovšem není dopřáno, protože ho kontaktuje jeho kamarád, a také vysloužilý agent, Marvin (John Malkovich) s tím, že na internetu se objevil dokument zvaný Nightshade, který je údajně spojený právě s nimi. I když se Frankovi moc nehce, je třeba se s touto situací vypořádat a proto se všichni vydávají na akční dobrodružství napříč celým světem. Role hlavního záporáka druhého dílu tentokrát patří Anthony Hopkinsovi.

Red 2
Red 2
Red 2
Red 2
Red 2
Red 2
Red 2
Red 2
Red 2
Red 2
Originální název RED 2
IMDb hodnocení 6.6 157,089 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 2,844 hlasů

Režisér

Dean Parisot
Režisér

Obsazení

Bruce Willis isFrank Moses
Frank Moses
John Malkovich isMarvin Boggs
Marvin Boggs
Helen Mirren isVictoria
Victoria
Lee Byung-hun isHan Cho Bai
Han Cho Bai
Neal McDonough isJack Horton
Jack Horton
Jong Kun Lee isHan's Father
Han's Father

Podobné tituly

Průvodce k rozpoznání tvých svatých
Jedna mezi oči
Don Jon
Rytmická sekce
Spojenci
Vetřelec: Vzkříšení
Austin Powers – Goldmember
Come As You Are
Skywatch
Charlieho andílci
Hannibal
Wyatt Earp