What's happening?

Podívejte se na trailer 1388 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Red

Red

Vo výslužbe a extrémne nebezpečníOct. 13, 2010USA111 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Akčnú komédiu natočil na motívy rovnomennej komiksovej mikrosérie Warrena Ellisa a animátora Cully Hammera režisér Robert Schwentke. Rozpráva príbeh bývalého agenta CIA Franka Mosesa, ktorý žije pokojným a idylickým životom na vidieku. Až dovtedy, keď sa ho nové vedenie CIA rozhodne zlikvidovať. V tú chvíľu nastáva súboj na život a na smrť medzi špičkovým, ale zostarnutým agentom a celým zvyškom CIA.

Penzionovaný agent CIA Frank Moses žije nudným a osamělým životem kdesi na venkově. Jednoho dne jej však přepadne komando vládních zabijáků a pokusí se jej zabít. Frank zjistí, že nové vedení CIA se rozhodlo jej odstranit, stejně jako několik dalších lidí. Aby Frank zjistil, co se děje, musí dát dohromady tým z několika svých kolegů, z nichž všichni jsou už mimo službu, avšak stále dokáží ledaco ze své bývalé profese: zestárlý Joe Matheson, poněkud paranoidní Marvin Boggs a profesionální vražedkyně Victoria. Nedobrovolnou společnici dělá Frankovi svérázná úřednice Sarah, do které se agent na stará kolena zamiloval. Všem je naopak v patách elitní zabiják CIA William Cooper…

Akční komedii RED natočil na motivy stejnojmenné komiksové mikrosérie Warrena Ellise a kreslíře Cully Hamnera režisér Robert Schwentke. Vypráví příběh penzionovaného agenta CIA Franka Mosese (Bruce Willis), který žije poklidně a idylicky na venkově. Až do té doby, kdy se jej nové vedení CIA rozhodne zlikvidovat. V tu chvíli nastává souboj na život a na smrt mezi špičkovým, ale zestárlým agentem, a celým zbytkem CIA. Název filmu je zkratkou označení Retired Extremely Dangerous (v důchodu, extrémně nebezpečný), a právě takovým se náš hrdina ukáže.

Frank Moses (Bruce Willis) je penzionovaný agent CIA, který nyní žije poklidným životem na venkově. Až do té doby, kdy se jej nové vedení CIA rozhodne zlikvidovat. Jeho tajná identita je ohrožena, proto znovu sestaví svůj bývalý tým, aby ukázali, že ještě stále mají pár triků v rukávu. Název filmu je zkratkou označení Retired Extremely Dangerous (v důchodu, extrémně nebezpečný), a právě takovým se náš hrdina ukáže. Výbušná akční komedie režiséra Roberta Schwentke natočena na motivy stejnojmenné komiksové mikrosérie tvůrců Warrena Ellise a Cully Hamnera.

Vysloužilý agent Frank Moses (Bruce Willis) skončil se zabíjením a odstěhoval se na venkov, aby měl klid. Idylka ale končí v okamžiku, kdy se bývalý zaměstnavatel rozhodne jít mu po krku. Frank tedy dá dohromady svůj starý tým a společně s pomocí dalších agentů si hodlá všechno vyříkat s novým vedením agentury. Jakou ale mohou mít důchodci šanci proti mladým a špičkově vycvičeným nepřátelům?

Red
Red
Red
Red
Red
Red
Red
Red
Red
Red
Originální název RED
IMDb hodnocení 7.0 284,406 hlasů
TMDb hodnocení 6.7 4,892 hlasů

Režisér

Obsazení

Bruce Willis isFrank Moses
Frank Moses
Morgan Freeman isJoe Matheson
Joe Matheson
John Malkovich isMarvin Boggs
Marvin Boggs
Helen Mirren isVictoria
Victoria
Karl Urban isWilliam Cooper
William Cooper
Brian Cox isIvan Simanov
Ivan Simanov
Richard Dreyfuss isAlexander Dunning
Alexander Dunning
James Remar isGabriel Loeb
Gabriel Loeb

Podobné tituly

Majestic
Vražda na jachtě
Ženy v nesnázích
Toy Story 4: Příběh hraček
Sázka na nejistotu
Vratné lahve
The Book That Wrote Itself
Vyšinutý
REVENANT Zmrtvýchvstání
Sindibád: Legenda sedmi moří
Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu
Nebe a země