What's happening?

Podívejte se na trailer 736 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Rocketman

Rocketman

May. 22, 2019UK121 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez chlastu a drog. Ty pomáhaly zejména ve chvílích, kdy se Elton cítil sám, opuštěný a nemilovaný, což se mu stávalo prakticky pořád. Jenže když jste duší rocker i showman, tak se z každého srabu prostě vyzpíváte.

Epický fantaskní muzikál Rocketman zachycuje neuvěřitelný osud Eltona Johna a zlomové okamžiky v jeho životě. Snímek sleduje úžasnou cestu zpěvákovy proměny z nesmělého začínajícího klavíristy Reginalda Dwighta na světovou superstar Eltona Johna. Tento inspirativní filmový portrét – odehrávající se na pozadí nejoblíbenějších hitů Eltona Johna v hvězdném podání Tarona Egertona – vypráví univerzální příběh o tom, jak se z chlapce z malého města stala jedna z nejznámějších osobností popkultury. V Rocketmanovi se představují také Jamie Bell v roli Eltonova dlouholetého textaře a skladatelského partnera Bernieho Taupina, Richard Madden jako Eltonův první manažer John Reid a Bryce Dallas Howardová coby Eltonova matka Sheila Farebrotherová.

Než sa stal Eltonom Johnom, volal sa Reginald. Bol to malý okuliarnatý dengľavý chlapec, ktorý si nie veľmi dobre rozumel so svojimi rodičmi. Zato s klavírom mu to išlo vynikajúco. Na začiatku robil len sprievodného klaviristu úspešnejším hudobníkom, do momentu keď stretol svoju spriaznenú dušu v podobe textára Bernieho Taupina. Od tohto stretnutia viedla už len strmá cesta na absolútny vrchol, možno až priveľmi rýchla a priveľmi strmá na to, aby sa dala zvládnuť bez alkoholu a drog. Tie pomáhali predovšetkým vo chvíľach, kedy sa Elton cítil sám, opustený a nemilovaný, čo sa mu stávalo prakticky stále. Lenže keď ste dušou rocker a showman, tak sa z každého problému skrátka vyspievate.

Predtým ako sa stal Eltonom Johnom, sa volal Reginald a bol to malý tučný okuliarnatý chlapec, ktorý si príliš nerozumel s rodičmi, zato s klavírom mu to išlo znamenite. Spočiatku len hrával pre úspešnejších hudobníkov, lenže potom stretol svoju najspriaznenejšiu dušu, textára Bernieho Taupina. Od tohto stretnutia viedla strmá cesta na absolútny vrchol, možno až príliš rýchla nato, aby sa dala zvládnuť bez alkoholu a drog. Tie pomáhali najmä vo chvíľach, kedy sa Elton cítil sám, opustený a nemilovaný, čo sa mu stávalo v podstate stále. Lenže keď ste dušou rocker aj showman, tak sa z každého problému skrátka vyspievate. Rocketman je hudobná fantázia, ktorá rozpráva životný príbeh jedného z najúspešnejších hudobníkov súčasnosti.

Rocketman
Rocketman
Rocketman
Rocketman
Rocketman
Rocketman
Originální název Rocketman
IMDb hodnocení 7.3 112,155 hlasů
TMDb hodnocení 7.4 2,567 hlasů

Režisér

Obsazení

Taron Egerton isElton John
Elton John
Jamie Bell isBernie Taupin
Bernie Taupin
Matthew Illesley isYoung Reggie
Young Reggie
Kit Connor isOlder Reggie
Older Reggie
Charlie Rowe isRay Williams
Ray Williams

Podobné tituly

Pokání
Ať vejde ten pravý
Parazit
Terminal
Služebníci
Creed
Můj týden s Marilyn
Hnüs
Bez východiska
Mechanický pomeranč
Lincoln
Michael Clayton