What's happening?

Podívejte se na trailer 592 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
RocknRolla

RocknRolla

Sep. 04, 2008UK114 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

“Já tohle město vlastním” Vlastnictví se ale londýnskému gangsterovi ze staré školy Lennymu Coleovi (Tom Wilkinson) začíná prodražovat. Přichází sem movitější zahraniční konkurence s plánem na pozemkový podvod. Malý zlodějíček (Gerard Butler) a jeho parťáci si myslí, že mohou hrát na obě strany a dostat se do vyšší ligy. A teď přihoďte chladnokrevně tvrdou účetní (Thandie Newton), rockera, který pro zvýšení prodejů předstírá vlastní smrt, rádoby hudební magnáty (Jeremy Piven, Chris Bridges), ukradený obraz a šílenou čtverylku peněz a svalů – a dostanete divokou a zábavnou gangsterku, drsnou filmovou řežbu plnou sexu, rváčů a rock´n´rollu od autora a režiséra Guye Ritchieho.

Městu vládne mafiánský magnát Lenny Cole, který zde získal nemalé jmění podplácením právníků a pozemkových agentů, od kterých zkupuje ty stavební parcely, které chtějí koupit lidé, jenž si na ně půjčili právě od něj. Pak mu totiž musí půjčené peníze vrátit i s úroky. Lenny se obává příchodu mafie z Ruska, a proto s ní raději začne sám obchodovat. Ruský obchodník s pozemky Uri se obchodu nebrání, ale peníze, které chce zaplatit, někdo ukradne. O transakci ví jedině účetní Stella. Samozřejmě by nikoho ani ve snu nenapadlo, že by v tom mohla mít prsty. Tip od ní dostala banda v čele se zlodějíčkem s přezdívkou One Two. Někdo však udělá chybu a neuvěřitelnou náhodou se osud jednoho miliónového obchodu ocitne v rukou drogově závislého a absolutně nespolehlivého rockera Johnnyho, který měl být mrtvý, ale zatím vypadá až příliš živě…

Režisér Guy Ritchie (PODFU(C)K) nás ve svém snímku RocknRolla přívádí do londýnského podsvětí, kde se mezi všemi těmi kriminálními živly proslýchá cosi o příchodu ruské mafie, spojeného s tajným kšeftem za miliony dolarů. A nemusím vám snad ani vyprávět dál, co jsou takoví lidé schopni pro peníze udělat.

Mělo by se jednat o klasickou ritchieovskou gangsterku, ve které se nám, mimojiné, představí Gerard Butler(300), Tom Wilkinson (DO NAHA) a Karel Roden.

Londýnske podsvetie už nie je to, čo bývalo. Namiesto drog sa obchoduje s nehnuteľnosťami a z kriminálnikov sa stávajú podnikatelia. Ide o ťažké prachy – a tie chcú všetci: malý zlodejíček One Two, záhadný ruský miliardár Uri Obomavich (Karel Roden) aj stará škola Lenny Cole. Všetci ostrí chlapci pripravujú sprisahania, spoločne paktujú a zároveň sa majú na pozore. Niekto však spraví chybu a neuveriteľnou náhodou sa osud jedného multi-miliónového obchodu ocitne v rukách drogovo závislého a absolútne nespoľahlivého rockera Johnnyho – toho, ktorý mal byť mŕtvy, ale zatiaľ vyzerá až príliš živo…

RocknRolla
RocknRolla
RocknRolla
Originální název RockNRolla
IMDb hodnocení 7.3 231,828 hlasů
TMDb hodnocení 6.9 1,830 hlasů

Režisér

Guy Ritchie
Režisér

Obsazení

Tom Wilkinson isLenny Cole
Lenny Cole
Idris Elba isMumbles
Mumbles
Tom Hardy isHandsome Bob
Handsome Bob
Toby Kebbell isJohnny Quid
Johnny Quid
Ludacris isMickey
Mickey
Karel Roden isUri Omovich
Uri Omovich

Podobné tituly

Spectre
Mission: Impossible – Národ grázlů
Vanilkové nebe
Geostorm: Globální nebezpečí
Formule!
Batman začíná
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
Rambo II
Memento
Avengers
Rváčův deník
Mr. Brooks