What's happening?

Podívejte se na trailer 848 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Rychlejší než smrt

Rychlejší než smrt

Feb. 09, 1995Japan107 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Do městečka Redemption přijíždí tajemná Ellen, mladá žena s šestiraným revolverem za pasem a s pomstou v srdci. Přijela zabít Heroda – muže, který tomuto městu vládne a který kdysi zničil její život. Herod pořádá každoročně pistolnickou soutěž a o finanční odměnu – soutěž, ve které každý rok sám zvítězí a zlikviduje své potencionální protivníky. Letos se ale do soutěže přihlásila Ellen. Chce se s Herodem utkat a zlikvidovat ho. Ale než se jí to podaří, musí se vypořádat s démony vlastní minulosti.

V Redemptionu se koná střelecká soutěž. Tentokrát má opravdu výbornou účast. Kdo z účastníků zvítězí? Záhadná pistolnice Ellen, která z nějakého důvodu nenávidí pořadatele – „starostu“ Heroda, zkorumpovaný a krutý Herod, zvyklý vítězit za každou cenu a vládnoucí celému městu, mladík Kid, prodávající zbraně a střelivo a tvrdící o sobě, že je slavný bandita a Herodův syn, padre Cort, bývalý Herodův partner ve zločinu, který se dal na cestu pokání a soutěže se účastní proti své vůli, nebo neznámý zabiják, kterého si na Heroda najali zoufalí obyvatelé Redemptionu?

Do mestečka Redemption prichádza tajomná Ellen, aby sa pomstila mužovi, ktorý kedysi zničil jej život. Je ním pištoľník Herod, ktorý mestu vládne a každý rok organizuje súťaž v streľbe. Vždy vyhrá a zároveň zlikviduje svojich potenciálnych protivníkov. Tentokrát sa ale do súťaže prihlásila Ellen…

„Nemám nič proti tomu, aby sa ženy zúčastnili súťaže. Problém je v tom, že strieľajú nahovno,“ uškŕňa sa Gene Hackman, keď sa pomstychtivá Sharon Stone prihlási do pištoľníckej vyraďovačky v meste ovládanom bezprávím. Ellen mu rada dokáže, ako veľmi sa mýli. A že nevie prestreliť len povraz na krku Russella Crowa, ale narobiť úhľadné dierky aj do starostových poskokov, to režisér Sam Raimi predvádza svojou tradičnou vizuálne vybrúsenou formou.

Rychlejší než smrt
Rychlejší než smrt
Rychlejší než smrt
Rychlejší než smrt
Originální název The Quick and the Dead
IMDb hodnocení 6.4 81,968 hlasů
TMDb hodnocení 6.4 995 hlasů

Režisér

Sam Raimi
Režisér

Obsazení

Sharon Stone isEllen 'The Lady'
Ellen 'The Lady'
Gene Hackman isJohn Herod
John Herod
Leonardo DiCaprio isFee Herod 'The Kid'
Fee Herod 'The Kid'
Tobin Bell isDog Kelly
Dog Kelly
Roberts Blossom isDoc Wallace
Doc Wallace
Kevin Conway isEugene Dred
Eugene Dred
Keith David isSgt. Cantrell
Sgt. Cantrell
Lance Henriksen isAce Hanlon
Ace Hanlon

Podobné tituly

Rambo: Poslední krev
Scoob!
Venom
Thelma a Louise
Dokonalý trik
Taxi 3
Enola Holmesová
Hanebný pancharti
Kick-Ass
Památkáři
Klaus
Temná tvář Brooklynu