What's happening?

Podívejte se na trailer 699 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
S ledovým klidem

S ledovým klidem

Smrtonosná pomstaApr. 04, 2012USA89 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Keď mladý biznisman Will Share (Henry Cavill) príde do Španielska na týždennú rodinnú dovolenku, nie je práve prázdninovo naladený. Jeho začínajúca firma má problémy a napätý vzťah s puntičkárskym otcom Martinom (Bruce Willis) všetko ešte viac zhoršuje. Keď však celú Willovu rodinu unesú ľudia, z ktorých sa vykľujú tajní agenti pátrajúci po záhadnom kufríku, Will sa zrazu ocitne sám na úteku. Z ničoho nič sa znovu objaví jeho otec Martin a Willov svet sa otočí hore nohami, keď mu otec prezradí, že je agentom v utajení, ktorý sa zaplietol do medzivládnej siete tajomstiev. Will musí nájsť spôsob, ako zachrániť celú rodinu. Čas stanovený únoscami beží a španielska polícia ho naháňa za vraždu, ktorú nespáchal. Will musí v spletitých uliciach Madridu rozpliesť konšpiračný labyrint. Komu môže veriť? Kto zabil jeho otca? A kde je záhadný kufrík, ktorý je kľúčom k bezpečnej ceste domov? Pri hľadaní odpovedí na tieto otázky Will objaví Luciu (Verónica Echegui), o ktorej nikdy nepočul, a ktorá mu chce pomôcť. Strata otca spojí ich sily, ale dokážu prekonať obrovské nástrahy skôr, než bude neskoro?

Když mladý byznysmen Will Share (Henry Cavill) přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem (Bruce Willis) to všechno jen zhoršuje. Když je ale Willova celá rodina unesena lidmi, ze kterých se vyklubou tajní agenti pátrající po záhadném kufříku, Will se najednou ocitne sám na útěku. Z ničeho nic se znovu objeví otec Martin a Willův svět se otočí vzhůru nohama, když mu otec prozradí, že je agent v utajení zapletený do mezivládní sítě lží a tajemství. Will musí najít způsob, jak zachránit svou rodinu. Běží čas stanovený únosci, španělská policie po něm jde za vraždu, kterou nespáchal a tým amerických zabijáků ho chce stejně intenzivně dostat ze zatím neznámých důvodů. Will musí ve spletitých ulicích Madridu rozplést konspirační labyrint. Komu může věřit? Kdo zabil jeho otce? A kde je záhadný kufřík, který je zřejmě klíčem k bezpečné cestě domů? Při hledání odpovědí na tyto otázky Will objeví Lucii (Verónica Echegui), o které nikdy neslyšel, a která mu chce pomoct. Ztráta otce spojí jejich síly, ale dokážou překonat obrovské nástrahy dříve, než bude pozdě?

Příběh mladého obchodníka z Wall Street, který tráví dovolenou se svou rodinou ve Španělsku. Poté, co je jeho rodina unesena, má jen několik hodin na to, aby své blízké našel, odhalil vládní tajemství a spojitost únosu s tajemstvím jeho otce (Bruce Willis).

S ledovým klidem
S ledovým klidem
S ledovým klidem
Originální název The Cold Light of Day
IMDb hodnocení 4.9 34,902 hlasů
TMDb hodnocení 5.2 586 hlasů

Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Za všechno může láska
Muži v černém 2
Captain Marvel
Cliffhanger
Tenet
Sejměte Cartera
Batman začíná
Ava: Bez soucitu
Renesance
Kletba z jihu
Expendables: Postradatelní 2
Jack Reacher: Poslední výstřel