What's happening?

Podívejte se na trailer 726 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Slitování

Slitování

Zločin a trest po francouzskuAug. 21, 2019France120 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Mesto Roubaix, noc v období Vianoc. Komisár Daoud prechádza mestom, v ktorom vyrástol. Podpálené autá, roztržky. Na komisariát nedávno prišiel čerstvý absolvent Louis Coterelle. Daoud a Louis spolu riešia vraždu starej ženy. Vypočúvajú Claude a Marie, dve mladé ženy, ktoré sú na dne, alkoholičky, milenky.

Vánoční noc v Roubaix. Policejní šéf Daoud projíždí městem, ve kterém se narodil. Vypálená auta, násilná přepadení… Tváří v tvář chudobě, podvodům a úzkosti, Daoud pozná, kdo lže a kdo říká pravdu. Louis je nováček z policejní akademie, který nedávno přibyl do Daoudova týmu. Je mladý, nešikovný a nechá se snadno zmást. Daoud a Louis jsou konfrontováni s vraždou staré ženy. Vyslýchány budou dvě mladé ženy – Claude a Marie – zcela bez prostředků, alkoholičky, milenky…

Roubaix o Vánocích. Komisař Daoud projíždí městem, kde vyrostl. Hořící auta, hádky. Na komisařství přichází čerstvě vystudovaný Louis Coterelle. Daoud a Louis budou společně řešit vraždu staré dámy. Vyslýchají dvě mladé ženy, Claude a Marie, které spolu žijí. Nemají peníze a jsou závislé na alkoholu.

Slitování
Slitování
Slitování
Slitování
Slitování
Slitování
Slitování
Originální název Roubaix, une lumière
IMDb hodnocení 6.2 1,367 hlasů
TMDb hodnocení 6.7 118 hlasů

Podobné tituly

Hra snů
Warm Springs
Přání smrti
Informátor!
Zóna soumraku
Poslední Mohykán
Zhoubné zlo
Svěrací kazajka
Talk Radio
Rain Man
Chladnokrevné přepadení
Gerry