What's happening?

Podívejte se na trailer 537 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Smrtonosná past: Opět v akci

Smrtonosná past: Opět v akci

Jaký otec, takový syn.Feb. 06, 2013USA105 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Policajný detektív John McClane (Bruce Willis) prichádza do Moskvy, aby našiel svojho syna Jacka (Jai Courtney), ktorý sa mu v poslednom čase odcudzil. Johna ale čaká prekvapenie, keď zistí, že jablko nepadlo ďaleko od stromu. Jack totiž v Moskve pôsobí ako tajný agent, chrániaci informátora z vládnych kruhov, Komarovova (Sebastian Koch). Otec a syn McClaneovci sú nútení prekonať osobné spory a nasadiť vlastné krky, aby dostali Komarovova do bezpečia a odvrátili hrozbu katastrofálneho zločinu v bezútešnom mieste našej planéty – v Černobyle. Do hry tak vstupuje obchod s plutóniom, ruskí oligarchovia, brutálne moskovské podsvetie a tiež rôzne predstavy Johna a Jacka McClaneovcov, ako za týchto okolností majú presadzovať zákon. Navyše, Jack McClane sa ako tajný agent v Moskve výborne vyzná aj dohovorí, naopak, otec John je úplne stratený. A to mu na dobrej nálade rozhodne nepridáva…

John McClane tentokráte přijíždí do Moskvy, aby tady našel svého syna Jacka, který se mu poněkud odcizil. Johna ale čeká překvapení, zjistí, že i když jejich vztah otec – syn má k ideálu hodně daleko, jablko nepadlo daleko od stromu. Jack totiž v Moskvě působí jako tajný agent, chránící informátora z vládních řad, Komarovova. Otec a syn McClaneovi jsou nuceni překonat osobní neshody a nasadit vlastní krky, aby dostali Komarovova do bezpečí a odvrátili hrozbu katastrofálního zločinu v bezútěšném místě naší planety – v Černobylu. Do hry tak vstupuje obchod s plutoniem, ruští oligarchové, brutální moskevské podsvětí a také různé představy Johna a Jacka McClaneových, jak za těchto okolností prosadit zákon. A navíc se Jack McClane jako tajný agent v Moskvě skvěle vyzná i domluví, kdežto John je naprosto ztracený. A to mu na dobré náladě rozhodně nepřidává.

Bruce Willis se ve skvělé formě vrací se svou nejslavnější filmovou rolí – jako nezničitelný policejní detektiv John McClane. Tentokráte přijíždí do Moskvy, aby tady našel svého syna Jacka (Jai Courtney), který se mu poněkud odcizil. Johna ale čeká překvapení, zjistí, že i když jejich vztah otec – syn má k ideálu hodně daleko, jablko nepadlo daleko od stromu. Jack totiž v Moskvě působí jako tajný agent, chránící informátora z vládních řad, Komarovova (Sebastian Koch). Otec a syn McClaneovi jsou nuceni překonat osobní neshody a nasadit vlastní krky, aby dostali Komarovova do bezpečí a odvrátili hrozbu katastrofálního zločinu v bezútěšném místě naší planety – v Černobylu. Do hry tak vstupuje obchod s plutoniem, ruští oligarchové, brutální moskevské podsvětí a také různé představy Johna a Jacka McClaneových jak za těchto okolností prosadit zákon. A navíc se Jack McClane jako tajný agent v Moskvě skvěle vyzná i domluví, kdežto John je naprosto ztracený. A to mu na dobré náladě rozhodně nepřidává.

Jack McClane (Jai Courtney) pracuje pro CIA, v Moskvě působí jako agent v utajení a snaží se proniknout mezi mafiány, kteří nakupují jaderné zbraně. Jakmile je ale Jack odhalen jeho otec John McClane (Bruce Willis) se vydá na cestu do Ruska zachránit svého syna.

Smrtonosná past: Opět v akci
Smrtonosná past: Opět v akci
Smrtonosná past: Opět v akci
Smrtonosná past: Opět v akci
Originální název A Good Day to Die Hard
IMDb hodnocení 5.3 195,655 hlasů
TMDb hodnocení 5.3 4,936 hlasů

Režisér

John Moore
Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Avengers: Age of Ultron
Noční jízda
Terminátor 3: Vzpoura strojů
7500
Muž na laně
Expendables: Postradatelní 2
Pravdivé lži
Chladnokrevné přepadení
Velká čínská zeď
Zodiac
Rabbit-Proof Fence