What's happening?

Podívejte se na trailer 848 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Soudce

Soudce

SudcaOct. 08, 2014USA141 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Úspešný právnik Hank Palmer (Robert Downey Jr.) dostane správu o tom, že zomrela jeho matka. Z veľkomesta sa preto vracia po dlhej dobe naspäť domov, kde prežil detstvo a kde dodnes žije aj jeho odcudzený otec, dlhoročný malomestský sudca Joseph Palmer (Robert Duvall). Ten je podozrivý zo spáchania vraždy. Palmer sa rozhodne, že aj napriek komplikovanému vzťahu s otcom zistí pravdu a v priebehu pátrania obnovuje spojenie s rodinou, od ktorej pred rokmi odišiel.

Robert Downey Jr. hraje ve filmu právníka Hanka Palmera, který se z velkoměsta vrací domů, kde prožil dětství a kde je jeho odcizený otec, maloměstský soudce (Duvall), podezřelý ze spáchání vraždy. Palmer se rozhodne zjistit pravdu a v průběhu pátrání obnovuje spojení s rodinou, od které před lety odešel.

Hank Palmer je špičkový chicagský právník, který nemá žádné iluze o nevině svých klientů. Jeho manželství je těsně před rozvodem, on sám se snaží, aby si udržel silný vztah s dcerou. Jediná osoba z jeho rodného města, se kterou udržuje kontakt, je jeho matka. Při jednom ze soudních procesů dostává zprávu o její smrti. To donutí Hanka vrátit se do míst, kam se už nikdy vrátit neplánoval. Po příjezdu navštíví otcovo soudní líčení, setká se s ním, ale jejich vzájemné vztahy jsou stále na bodu mrazu. K dramatickému vývoji dojde, když je soudce Palmer zatčen a čelí obvinění, že někoho záměrně srazil autem. Hank se rozhodne zjistit pravdu a v průběhu pátrání se opět sbližuje s rodinou, od které před lety odešel.

Úspěšný právník Hank Palmer (Robert Downey jr.) se vrací do svého rodného města na matčin pohřeb. Po příjezdu do města však ale dojde k nepříjemnému zjištění, že jeho otec, městský soudce, je podezřelý z vraždy.

Soudce
Soudce
Soudce
Soudce
Soudce
Soudce
Soudce
Originální název The Judge
IMDb hodnocení 7.4 174,052 hlasů
TMDb hodnocení 7.3 2,870 hlasů

Režisér

David Dobkin
Režisér

Obsazení

Robert Duvall isJudge Joseph 'Joe' Palmer
Judge Joseph 'Joe' Palmer
Robert Downey Jr. isHenry 'Hank' Palmer
Henry 'Hank' Palmer
Vera Farmiga isSamantha 'Sam' Powell
Samantha 'Sam' Powell
Jeremy Strong isDale Palmer
Dale Palmer
Billy Bob Thornton isDwight Dickham
Dwight Dickham
Sarah Lancaster isLisa Palmer
Lisa Palmer
David Krumholtz isMike Kattan
Mike Kattan
Emma Tremblay isLauren Palmer
Lauren Palmer
Ken Howard isJudge Warren
Judge Warren

Podobné tituly

Dokonalá bouře
Skrytá identita
Hrdinové a zbabělci
American Honey
A Hidden Life
Alpha Dog
Naděje
Ženy v nesnázích
REVENANT Zmrtvýchvstání
Spider-Man: Homecoming
Hra peněz
Dokonalý trik