What's happening?

Podívejte se na trailer 606 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Spectre

Spectre

Plán, kterému nikdo neunikneOct. 26, 2015UK148 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, ktorý ho privedie na stopu neslávne známej zločineckej organizácii. Postupne rozplieta zložitú pavučinu klamstiev, aby napokon odhalil desivú pravdu o SPECTRE.

James Bond v Mexico City vypátra a zlikviduje šéfa medzinárodnej teroristickej organizácie Marca Sciarru. V Ríme zvedie jeho dcéru Luciu a dozvie sa od nej podrobnosti o zločineckej organizácii Spectre. Na jej čele stojí Franz Oberhauser, ktorý Bonda celé roky sleduje na každom kroku a likviduje jeho najbližších. Kým novovymenovaný M pokračuje v boji proti politickým tlakom, ktoré ohrozujú budúcnosť MI6, Bond zistí, že jediný spôsob, ako odhaliť sieť sprisahania, je ochrániť nevinnú dcéru mocného nepriateľa Whitea, lekárku Madeleine Swannovú. Analýza DNA stôp zo Sciarrovho prsteňa odhalí, že ho nosili aj predchádzajúci šéfovia Spectre – Le Chiffre, Dominic Greene a Raoul Silva. V marockej púšti Bond a Madeleine objavia tajnú základňu spoločnosti Spectre.  Bonda čaká stret s dávnym osobným nepriateľom, ktorý je známy pod menom Ernst Stavro Blofeld. Bond postupne rozpletá zložitú pavučinu klamstiev a tajomstiev, aby nakoniec odhalil desivú pravdu o zločineckej organizácii Spectre a jej zakladateľovi. A tiež o sebe samom.

Po útoku Raoula Silvy na MI6 uvede mystická zpráva do pohybu události, které přinutí Jamese Bonda opět čelit tváří v tvář zlověstné organizaci známé jako Spectre. Zatímco Gareth Mallory, nově jmenovaný M, pokračuje v boji proti politickým tlakům, které ohrožují budoucnost MI6, Bond zjistí, že jediný způsob, jak odhalit síť spiknutí, je ochránit nevinnou dceru mocného nepřítele. Během sledování horké stopy z Mexika do Itálie, Rakouska a Maroka je nucen pracovat mimo své kompetence a je vtažen do konfrontace s nepřítelem ze své minulosti. Postupně tak rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o Spectre.

James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE.

Záhadná zpráva z minulosti zavádí Jamese Bonda (Daniel Craig) do mexického hlavního města a odtud do Říma, kde potkává ženu jménem Lucia Sciarra (Monica Bellucci), půvabnou vdovu po nechvalně proslulém zločinci. Bond proniká na tajnou schůzku a odhalí nové informace o nebezpečné organizaci SPECTRE. Mezitím v Londýně nový šéf Centra pro národní bezpečnost, Max Denbigh (Andrew Scott), zpochybňuje Bondovo působení i samotnou činnost MI6 s M (Ralph Fiennes) v čele. Bond tajně požádá Moneypenny (Naomie Harris) a Q (Ben Whishaw), aby mu pomohli najít Madeleine Swann (Léa Seydoux), dceru jeho dávného protivníka Whitea (Jesper Christensen), který možná zná způsob, jak rozplést síť SPECTRE. Madeleine je dcera zabijáka, proto rozumí Bondovi lépe než ostatní. A čím hlouběji proniká Bond do centra SPECTRE, tím více odhaluje mrazivé spojení mezi sebou a nepřítelem (Christoph Waltz), kterého hledá.

M je zabita a Bond od ní dostane posmrtnou zprávu, a ta navede jeho kroky do Mexico City v době oslavy Svátku mrtvých. Zde se mu podaří zabránit teroristickému útoku na mnoho nevinných lidí, přičemž zabije vůdce organizace Spectre Marca Sciarru tak, že ho vyhodí z letícího vrtulníku. Ještě než Sciarra vypadne, Bond mu sebere prsten se znakem chobotnice. Po návratu do Londýna ho za to nový M postaví mimo službu, protože Bond jednal na vlastní pěst. M vede soukromou válku s Maxem Denbighem, kterému Bond nehodlá říkat jinak než C a který se velmi snaží prosadit myšlenku vytvořit a přidat se k takzvané organizaci Nine Eyes, která by sjednotila zpravodajské organizace devíti států v boji proti terorismu. Navíc si C myslí, že program nula nula je přežitek a měl by se zrušit. Bond má očividně jiný názor, a tak se bez dovolení vydá na Sciarrův pohřeb do Říma a od jeho manželky se dozví o schůzi Spectra, kam díky prstenu s chobotnicí může vejít. Zde spatří i hlavního šéfa celé organizace, Blofelda. Blofeld je ve skutečnosti Franz Oberhauser, který má být údajně dávno mrtvý. Zemřel i se svým otcem v horách pod lavinou. Jeho otec kdysi Jamese Bonda přijal do své rodiny, když Bondovi rodiče tragicky zahynuli. Blofeld si Bonda všimne, a Bondovi nezbývá než se dát na útěk. Cestou žádá Moneypenny o pomoc. Potřebuje informace o organizaci a Moneypenny mu poví o existenci pana Whita, který je bývalým členem odnože Spectra Quantum. White se skrývá v rakouských Alpách, protože se stal pro Quantum i Spectre nepohodlným a byl otráven thaliem. Pomalu umírá, nemá naději na záchranu. Prosí Bonda, aby ochránil jeho dceru Madeline Swannovou, která ho dovede k L´Americaine. Pak s pomocí Bondovy pistole spáchá sebevraždu, aby si ušetřil další utrpení. Madeline se s Bondem nechce vůbec bavit, ale když ji najdou zabijáci ze Spectra a Bond ji zachrání, ona ho na oplátku vezme do do L´Americaine. Je to hotýlek v Tangeru, kam její otec s matkou jezdili každý rok na dovolenou. Zde Bond objeví tajnou místnost a v ní důkazy o existenci obrovského základny v kráteru v poušti. Základna patří Blofeldovi a jeho muži Jamese a Madeline zajmou. Blofeldova organizace Spectre ovládá síť teroristických organizací po celém světě a využívá neomezených informací Nine Eyes s pomocí C…

Záhadná zpráva z minulosti posílá Jamese Bonda na cestu za odhalením zlověstné organizace. Zatímco se M musí bránit politickému nátlaku, aby udržel tajnou službu při životě, Bond postupně odkrývá rozsáhlý podvod a odhaluje strašlivou pravdu, skrývající se za projektem SPECTRE.

Spectre
Spectre
Spectre
Spectre
Originální název Spectre
IMDb hodnocení 6.8 376,328 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 7,827 hlasů

Režisér

Sam Mendes
Režisér

Obsazení

Daniel Craig isJames Bond
James Bond
Christoph Waltz isErnst Stavro Blofeld
Ernst Stavro Blofeld
Léa Seydoux isDr. Madeleine Swann
Dr. Madeleine Swann
Ralph Fiennes isGareth Mallory / M
Gareth Mallory / M
Naomie Harris isEve Moneypenny
Eve Moneypenny
Monica Bellucci isLucia Sciarra
Lucia Sciarra
Andrew Scott isMax Denbigh / C
Max Denbigh / C
Rory Kinnear isBill Tanner
Bill Tanner

Podobné tituly

She’s So Lovely
Konzultant
Denní světlo
Válka světů
Captain America: Občanská válka
Matrix
Vetřelec: Nebeská bitva
RocknRolla
Kill Bill
Expendables: Postradatelní 2
Bournův mýtus
Zvláštní dny