What's happening?

Podívejte se na trailer 607 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Spratci na zabití

Spratci na zabití

Dec. 09, 2011USA81 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Noah je vyhozen ze školy a shání práci. Nabídka hlídání dětí se zpočátku zdá jako dobrý nápad, mladík však vůbec netuší, co pozice „dětské chůvy“ vlastně obnáší. Dokáže vůbec zvládnout bandu dětských „teroristů“ a přežít noční dobrodružství v ulicích New Yorku? Situační humor vychází z klasického sváru mezi troubovitou a oplácanou postavou a třemi ratolestmi – „princeznou“ Blithe, „teroristou“ Rodrigem a „nenápadným“ Slaterem.

Filmografie režiséra Davida Gordona Greena začínala především dramaty (Rodinné tajemství či George Washington), poslední snímky však představují čistokrevné komedie, přičemž v české distribuci se minulý rok objevil třeba snímek Princ a pruďas. Noah je vyhozen ze školy a shání práci. Nabídka hlídání dětí se zpočátku zdá jako dobrý nápad, mladík však vůbec netuší, co pozice „dětské chůvy“ vlastně obnáší. Dokáže vůbec zvládnout bandu dětských „teroristů“ a přežít noční dobrodružství v ulicích New Yorku? Situační humor vychází z klasického sváru mezi troubovitou a oplácanou postavou a třemi ratolestmi – „princeznou“ Blithe, „teroristou“ Rodrigem a „nenápadným“ Slaterem.

Komedie o mladém studentovi, který byl po vyhození ze školy sousedy nalákán k hlídání dětí. Má to ale menší háček, nebohý student vůbec netuší co ho čeká a o hlídání dětí nemá ani páru. Je tedy jasné, že přijít na to, jak ukočírovat nezbedná dítka bude rozhodně záludný oříšek, který sebou přinese spoustu zajímavých situací.

Noaha Griffitha (Jonah Hill) vyhodili zo školy a teraz súrne zháňa prácu. Susedia ho presvedčia, aby skúsil opatrovanie detí. To sa zo začiatku zdá byť dobrý nápad, má to však jeden háčik – Noah absolútne netuší, čo také opatrovanie detí vôbec obnáša a nemá ani tušenia, ako sa to vlastne robí. Ukočírovať nezbedné detiská bude poriadne tvrdý oriešok. Dokáže vôbec Noah zvládnuť bandu malých rozmaznaných „teroristov“ a prežiť nočné dobrodružstvo v uliciach New Yorku? Táto skupinka si spolu užije množstvo nezabudnuteľných a vtipných situácii.

Spratci na zabití
Spratci na zabití
Originální název The Sitter
IMDb hodnocení 5.7 67,451 hlasů
TMDb hodnocení 5.5 612 hlasů

Režisér

Obsazení

Jonah Hill isNoah Griffith
Noah Griffith
Ari Graynor isMarisa Lewis
Marisa Lewis
Max Records isSlater Pedulla
Slater Pedulla
Landry Bender isBlithe Pedulla
Blithe Pedulla
Kevin Hernandez isRodrigo Pedulla
Rodrigo Pedulla
Erin Daniels isMrs. Pedulla
Mrs. Pedulla
D.W. Moffett isDr. Pedulla
Dr. Pedulla

Podobné tituly

Jak jsem se stal psem
Vratné lahve
Zprávař: Příběh Rona Burgundyho
Báječný den
Taxi 3
Kiss Kiss Bang Bang
Návrat do budoucnosti
Pomoc!!! Já mám rande
Týpci a zbraně
The Beach Bum
The Battle of Shaker Heights
Vesničko má středisková