What's happening?

Podívejte se na trailer 748 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Správná volba

Správná volba

Aug. 01, 2008USA120 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Bud Johnson je úplně obyčejný chlapík, který má rád pivo a nechodí k volbám. Jenže když oba kandidáti na prezidentský úřad dostanou naprosto stejný počet hlasů, o ten Budův se strhne boj. V hlavní roli americké komedie uvidíme Kevina Costnera.

Hrdina americké komedie Bud Johnson (Kevin Costner) je milovník piva a sympatický leč dosti netečný životní ztroskotanec. Jediným světlým bodem v jeho existenci je dvanáctiletá dcera Molly (Madeline Carrollová), která je dospělejší než táta a stará se o ně o oba. Jednoho dne se však stane něco, s čím nepočítal Bud, Molly, ani nikdo jiný. Právě probíhají prezidentské volby, oba kandidáti mají naprosto stejný počet hlasů a hádejte, kdo ještě nehlasoval? Ano, je to právě Bud a nyní má osud Ameriky ve svých rukou. Stává se z něho nejsledovanější a takřka nejdůležitější člověk v celých Státech a boj o jeho hlas začíná.

Bud Johnson (Kevin Costner) je milovník piva a roztomilý, i když netečný ztroskotanec, který jakž takž prochází životem. Jediným světlým bodem v jeho životě je jeho dvanáctiletá dcera Molly (Madeline Carroll), která je dospělejší než on sám a stará se o ně o oba. Jednoho dne se však stane něco, s čím nepočítal ani Bud, ani Molly, ani nikdo v celé Americe. Právě probíhají prezidentské volby, oba kandidáti mají stejný počet hlasů a ve volbách nehlasoval pouze jediný člověk a jen jeho hlas rozhodne, kdo bude novým prezidentem USA. A je to Budův hlas. Tímto začíná opravdový boj o získání voliče a Bud se stává nejsledovanějším a téměř nejdůležitějším člověkem v celých Státech.

Správná volba
Správná volba
Správná volba
Správná volba
Originální název Swing Vote
IMDb hodnocení 6.1 17,454 hlasů
TMDb hodnocení 5.8 148 hlasů

Režisér

Obsazení

Kevin Costner isBud Johnson
Bud Johnson
Madeline Carroll isMolly Johnson
Molly Johnson
Paula Patton isKate Madison
Kate Madison
Kelsey Grammer isPresident Andrew Boone
President Andrew Boone
Dennis Hopper isDonald Greenleaf
Donald Greenleaf
Nathan Lane isArt Crumb
Art Crumb
Stanley Tucci isMartin Fox
Martin Fox
George Lopez isJohn Sweeney
John Sweeney

Podobné tituly

3000 mil na útěku
Bratři Bloomovi
Vesničko má středisková
Koupili jsme zoo
Střílej, abys přežil
Kolja
Sledování
Madagaskar 2: Útěk do Afriky
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
Portrét dívky v plamenech
Slavnosti sněženek
Zombieland: Rána jistoty