What's happening?

Podívejte se na trailer 547 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Star Trek: Do neznáma

Star Trek: Do neznáma

Jul. 07, 2016USA122 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Za hranice známeho vesmíru. Práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku.

Hviezdnu loď U.S.S. Enterprise, ktorá je vyslaná na záchrannú výpravu do najvzdialenejších kútov vesmíru, prepadne neľútostný diktátor Krall (Idris Elba), zarytý nepriateľ Federácie. Po stroskotaní na nezmapovanom, nepriateľskom mieste sú kapitán Kirk (Chris Pine), Spock (Zachary Quinto) a zvyšok posádky rozdelení bez najmenšej šance na útek. Jedine povstalecká mimozemská bojovníčka Jaylah (Sofia Boutella) ich dokáže znovu zjednotiť a dostať preč z planéty, pričom preteká s časom, aby zabránila Krallovej smrtiacej armáde v rozpútaní celogalaktickej vojny.

Posádka hvězdné lodi U.S.S. Enterprise zkoumá nejvzdálenější kouty a nezmapovaná místa vesmíru. A zde se setkávají s novým, záhadným nepřítelem, který je i celou Federaci vystaví těžké zkoušce.

Hvězdná loď USS Enterprise je vyslána na záchrannou misi za hranice známého vesmíru. Přepadne ji nemilosrdný nepřítel Federace, Krall, a Enterprise ztroskotá na nehostinné planetě. Posádka, Spock a kapitán Kirk jsou rozděleni a šance na únik je mizivá. Pouze vzpurná bojovnice Jaylah jim může pomoci v útěku dřív, než Krallova vražedná armáda rozpoutá galaktickou válku.

Vesmírná loď Enterprise přistává na vesmírné stanici Yorktown, kde se její posádka chystá znovu nabrat síly. Kapitánu Kirkovi je nabídnuto povýšení na hodnost viceadmirála. Kirk nabídku přijímá a jako nástupce na pozici velitele lodi za sebe navrhuje Spocka, který se však dozvídá, že jeho otec zemřel. Enterprise je povolána na záchrannou misi, během níž má vysvobodit loď, jejíž posádka byla zajata neznámými vetřelci. Enterprise se pokouší proplout mlhovinou při pátrání po lodi, ale je napadena útočníky, kteří zajmou většinu posádky lodi. Vůdcem těchto útočníku je osoba, které všichni přezdívají Krall. Ostatní členové posádky Enterprise ztroskotají na planetě Altamid, kde ovšem o sobě ztratí přehled. Dr. McCoy se pokouší ošetřit zraněného Spocka, Sulu a Uhura jsou zajati Krallovými nohsledy, Kirk s Chekovem se pokoušejí opravit loď a Scotty se setkává s Jaylah, jednou z obyvatelek planety, která přežila útok Krallovy skupiny. Postupně se však všichni členové posádky znovu potkávají a rozhodnou se Kralla zneškodnit. Jaylah byla členkou posádky lodi Franklin, která na Altamidu také ztroskotala. Společně zjišťují, že Krall se vydává zneškodnit Yorktown…

Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Star Trek: Do neznáma
Originální název Star Trek Beyond
IMDb hodnocení 7.1 223,809 hlasů
TMDb hodnocení 6.7 4,971 hlasů

Režisér

Justin Lin
Režisér

Obsazení

Chris Pine isCaptain James T. Kirk
Captain James T. Kirk
Karl Urban isDr. 'Bones' McCoy
Dr. 'Bones' McCoy
Zoe Saldana isLieutenant Uhura
Lieutenant Uhura
Zachary Quinto isCommander Spock
Commander Spock
Simon Pegg isMontgomery 'Scotty' Scott
Montgomery 'Scotty' Scott

Podobné tituly

Jurský park 3
Rychlejší než smrt
The Owners
Blíženec
Solaris
Ježek Sonic
Soudce Dredd
Batman začíná
Pravdivé lži
Interview
Grindhouse: Planeta Teror
Bronson